E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

O nás

1. Naša história

Výrobky spoločnosti Henan Friend Co., Ltd. zahŕňajú rôzne materiály na kalenie drôtovým olejom - kalené drôty z pružinovej ocele, drôty z pružinovej ocele špeciálne tvarované, drôty z pružinovej ocele ťahané za studena, drôty z nehrdzavejúcej ocele na pružiny, rozmanitosť a kompletné špecifikácie. Spoločnosti pokračujú v práci na nových technológiách, vývoji nových výrobkov, dodržiavaní výroby, vzdelávaní a výskume na cestách, boli spojené s univerzitami a výskumnými ústavmi v hĺbkovej technickej výmene a spolupráci.

Spoločnosť implementovala moderný systém riadenia podnikových systémov, kompletný systém noriem, prísne riadenie kvality, popredajný servis rýchlo a včas. Spoločnosť sa vždy riadi obchodnými princípmi „výroby Seiko, úprimných služieb“ a riadi sa obchodnou filozofiou „rozvíjať jednotu, neustále inovácie“, presadzovať podnikového ducha „založeného na integrite, spolupracovať na win-win“ pre nové a starí zákazníci s kvalitnými výrobkami a službami.

Kovové výrobky Henan Friend Co., Ltd.

úprimne dúfam, že sa stanete vašimi priateľmi a partnermi!

2. Naša továreň

Spoločnosť Henan Fu Ruide Metal Products Co., Ltd. sa nachádza v centrálnych rovinách Zeme, na pobreží Žltej rieky - priemyselnom parku Xinxiang v provincii Henan, vysokorýchlostnej železnici Bin-Peking-Guangzhou a vysokorýchlostnej železnici Peking-Zhuhai a strategická poloha, výhodné dopravné a komunikačné prostriedky.

Spoločnosť zaberá viac ako 50 000 metrov štvorcových, stavebná plocha 35 000 metrov štvorcových. Japonské výrobky Kobe, Nippon Steel, Južná Kórea, Pohang, Šanghaj Baosteel ako suroviny, použitie moderných výrobných technológií a zariadení, špičkové detekčné prostriedky na poskytovanie prvotriednych kvalitných a stabilných výrobkov.

3.Náš produkt

Kovové výrobky Henan Friend Co., Ltd.

Produkty zahŕňajú:

1, oceľový drôt na kalenie a temperovanie pružiny

2, oceľový drôt v tvare pružiny

3, zliatinový olej na kalenie a temperovanie pružinového oceľového drôtu

4, oceľ zo studenej pružiny

5, oceľový drôt z uhlíkovej pružiny

Pružinový oceľový drôt z temperovaného oleja dodávame na celom svete širokej škále spoločností na celom svete, od veľkých nadnárodných organizácií po malé jednotlivé spoločnosti.

4.Výrobná aplikácia

Oceľové drôty kalené a kalené pružinou z ocele sa široko používajú v nasledujúcich odvetviach:

Vhodný na všeobecné použitie s plochým pružinovým oceľovým drôtom, pružinovým drôtom s ventilovým ventilom motora, drôtom s pružinovým drôtom spojky, systémom pohonu pružinového drôtu, vstrekovacím systémom paliva a piestovým krúžkom z pružinového oceľového drôtu z pružinového oceľového drôtu, pružinovým oceľovým drôtom pre pružinový oceľový drôt a inými autoformami, brzdová pružina, kvalitná spojková pružina automobilu, tlmiaca pružina, oceľový drôt napínajúci remeň kolesa a výroba pružiny ventilov motora.

5.Naše osvedčenie

Vždy cítime, že každý úspech našej spoločnosti priamo súvisí s kvalitou výrobkov, ktoré ponúkame. Spĺňajú najvyššie kvalitatívne požiadavky stanovené v ISO9001, našom prísnom systéme kontroly kvality.

未标题-1_01.jpg

证书

6.Výrobné vybavenie

Henan Furuide výroba pružinového oceľového drôtu temperovaného olejom vyrobeného z priemeru drôtu 60Si2MnA 65Mn 55CrSi 50crvA;

1, môže vyrobiť oceľový drôt 0,8 mm až 8,0 mm, tvrdosť HRC40-55 °; úroveň materiálu má úroveň TD a VD

2, každé spojenie výroby mimo výrobku bolo zahrnuté do noriem pre testovanie zariadení, výrobnej šarže, typov balenia, špecifikácií, stupňov, stavu dodávky, chemického zloženia, podrobného záznamu, pri zisťovaní pevnosti v ťahu, zmršťovania prierezu, hmotnosti , stupeň, vinutie, kyselinová korózia, krútenie a dekarbonizácia.

3, môžete prispôsobiť výrobu rôznych tvarov oceľového drôtu, oválu, trojuholníka, štvorca, diamantu, šesťuholníka, lichobežníka, atď, domácimi i zahraničnými!

7.Výrobný trh

Máme zákazníkov z domáceho aj zahraničného trhu.

Ázia 30%

Európska 10%

Afrika 10%

...

8.Naša služba

Okrem našich existujúcich lisovaných výrobkov môže spoločnosť Metalan Products Co. Ltd. Ltd. vyrábať aj oceľové drôty temperované olejom podľa nákresov alebo vzoriek od našich zákazníkov. Kvalita výrobkov kriticky kontrolujeme pre každý krok počas výroby. Ponúkame technickú podporu, ktorá je na špičkovej úrovni. ...