E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Mechanické ventily High Carbon jar oceľového drôtu

Popis

Jar drôt vedomosti pružinovej ocele drôt (oceľového pružinového drôtu) pri výrobe rôznych druhov a používa z oceľového pružinového drôtu.

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Jar drôt vedomostí

Pružinové ocele drôt (oceľového pružinového drôtu), pri výrobe rôznych druhov a použitie oceľového pružinového drôtu.

Hlavné typy sú:

(1) pre studené cievky drôtu jar, zima jar profilovacie po takomto ošetrení teplom alebo len nízkoteplotné Kúrenie aplikácie, hlavne uhlíka oceľového pružinového drôtu;

(2) vinutej pružiny po tepelné ošetrenie z oceľového pružinového drôtu, hlavne alloy oceľový drôt;

(3) kalené a popúšťané oceľového pružinového drôtu, tiež známy ako olej kalenia, popúšťania jar drôt;

(4) drôt z nehrdzavejúcej ocele na jar, väčšina z týchto oceľového drôtu je vyrobené z austenitickej nerezovej ocele, jeho produkčným vlastnostiam pozri zliatiny ocele drôtu. Okrem toho existujú vo vývoji v deformácia tepelného spracovania drôtu.

Carbon oceľového pružinového drôtu majú vysokú pevnosť, medze, tuhosť a únavu pevnosť a odolnosť voči nárazom a vibráciám. Zabezpečiť pevnosť a tuhosť charakteristiky, najmä prevencia torznú praskliny, je kľúčom k výrobe oceľového pružinového drôtu. Nepopierateľná kvalita a kvalita povrchu a drôty priamo ovplyvňujú výkonnosť drôtu. Carbon jar oceľový drôt s vysokým obsahom uhlíka high-kvalitné uhlíkové konštrukčnej ocele alebo carbon Nástrojová oceľ drôt Výroba, podľa použitia jar prísnu kontrolu jeho chemické zloženie, obsah plynu a nekovových inklúzií. S cieľom znížiť povrchové defekty a decarburization vrstvy, výroba valcovaného drôtu Sochorová povrchové brúsenie, ak je to potrebné, ale aj peeling. Drôt znormalizovať sorbit liečba, špecifikácie veľký loptu s žíhanie namiesto. Najmä v polovici hotového výrobku, pred teplo liečba je široko používaný v liečbe sorbit. Tepelné ošetrenie zabrániť decarbonization. Tepelné ošetrenie pomocou kyseliny sírovej alebo kyseliny chlorovodíkovej morenie odstrániť železitý kože. Náter môže byť vápno, fosfát, bórax liečby alebo medi. Proces kreslenia hotového výrobku má veľký vplyv na účinnosť výrobku. Spravidla trvá asi 90% z celkovej plochy a menšie plochy povrchu (asi 23%) zabezpečiť tuhosť výrobku. Pre Vysokopevnostného oceľového pružinového drôtu, výkres musí kontrolovať keď Výstupná teplota z oceľového drôtu je nižšia než 150 ℃, zabránenie vzniku oceľového drôtu kvôli kmeňa starnutím a zvrátiť crack, ktorý je hlavnou nevýhodou spôsobené drôt šrotu. Z tohto dôvodu musia byť dobré mazanie a dostatočné chladenie počas kreslenia. Menšie pass zníženie sadzby a kreslenie rýchlosť pomôže znížiť rastu teploty z oceľového drôtu. Pnutia v oceľový drôt po kreslenie má veľký vplyv na jeho výkon. Môžu byť eliminované online rovnanie alebo Nízkoteplotné vykurovanie.

Zliatiny oceľového pružinového drôtu s kremíka mangán, chróm vanád a iná výroba zliatiny z pružinovej ocele. Zmäkčenie valcovaného drôtu nie je úplne žíhané. Tepelné ošetrenie zabrániť decarburization, silicon jar oceľový drôt, ale aj aby sa zabránilo vyzrážaniu oxidu grafitu. Tepelné spracovanie polotovarov pomocou rekryštalizácia žíhanie. Morenie, lakovanie proces a výroba uhlíka jar oceľového drôtu je podobný. Podľa potreby Si-Mn oceľového pružinového drôtu má ťahanie za studena, žíhanie, normalizovanie, Vysokoteplotné popúšťanie, striebro svetlé a ropa kalenie a popúšťanie potvrdzujúci štatút; chróm vanád jar oceľového drôtu ťahanie za studena, žíhanie, stav. Všeobecné zliatiny oceľového pružinového drôtu rán do jari, podliehajú kalením a popúšťaním teplotu pred použitím.

Kalené a popúšťané pružinovej ocele drôt, hlavné schladzovaním a temperovanie uhlíka oceľového pružinového drôtu a kremík-mangán zliatiny z pružinovej ocele, ventil oleja, kalenia, popúšťania uhlíka oceľového pružinového drôtu a chrome kremíkovej zliatiny oceľového pružinového drôtu. Pružina drôt po kreslenie popúšťania kalením a popúšťaním liečby je účelom oceľový drôt má vysoké medze a pomer výnosu a dobrú húževnatosť a únava rezistencie. Pružiny z drôtu, kalené a popúšťané je stabilný v geometrii a mechanických vlastností, s malou kolísanie zaťaženia a vyhrievateľné nižšie teploty popúšťania na odstránenie pnutia vznikajú pri vinutia.


Má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, priateľ Metal sa zaoberá vývojom, výroba a marketing mechanické ventily v high carbon jar oceľového drôtu ASTM-A230-99, ASTM A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, sme teraz prináša vysoko kvalitný rôznych oceľových drôtov, ktoré sú vyrobené v Číne, ktorý prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Uvítame tiež vaše vlastné objednávky.

Hot Tags: mechanické ventily v jar vysoko uhlíkovej ocele drôtu, Čína, výrobcu, prispôsobený, vyrobené v Číne

You Might Also Like