E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
ŤAHANÉ ZA STUDENA NELEGOVANEJ OCELE DRÔTU NA PRUŽINY

ŤAHANÉ ZA STUDENA NELEGOVANEJ OCELE DRÔTU NA PRUŽINY

Popis

Vhodný na výrobu statickej záťaže a dynamické zaťaženie aplikácie mechanickou pružinou studenej ťahané uhlíka jar oceľového drôtu. Veľkosť tolerancie drôt priemer regulačný rozsah: d<4.00mm: ±="" 0.02mm;="" d:="" 4.00mm:="" ±="" 0.03mm;="" not="" roundness:="" no="" more="" than="" half="" the="" diameter="" of="" the="" tolerance="">

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Vhodný na výrobu statickej záťaže a dynamické zaťaženie aplikácie mechanickou pružinou studenej ťahané uhlíka jar oceľového drôtu.

            

Odchýlka od veľkosti

Drôt priemer regulačný rozsah: d<4.00mm: ±="" 0.02mm;="" d:="" 4.00mm:="" ±="">

Nie kruhovitosti: viac ako polovica priemeru tolerancie


Kvalitu povrchu

Povrchu drôtu musí byť hladký a výrazne nepriaznivo neovplyvní pomocou drôtu, slza, hrdze a tak ďalej. Pre dynamické zaťaženie jar drôtu (DM a DH), Hĺbka trhliny alebo iné povrchové chyby, by nemali byť v radiálne väčšie ako 1% menovitého priemeru drôtu; čiastočná decarburization radiálne hĺbka nie je väčšia ako 1,5% menovitého priemeru drôtu.


Ukončenie testu

Menovitý priemer najmenej 3,00 mm drôtu pomocou vinutia testu priemer drôtu je rovná jeho priemeru na tŕni pevne rany najmenej štyri kolesá, bez prasklín


stav doručenia

Drôt je dodávaná vo forme cievka


Má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, priateľ Metal sa zaoberá vývojom, výroba a marketing nelegovanej ocele ťahané za studena drôt pružinami ASTM-A230-99, ASTM A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, sme teraz prináša vysoko kvalitný rôznych oceľových drôtov, ktoré sú vyrobené v Číne, ktorý prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Uvítame tiež vaše vlastné objednávky.
Hot Tags: ťahané za studena nelegovanej oceľového drôtu na pružiny Čína, výrobcu, prispôsobený, vyrobené v Číne

You Might Also Like