E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner
Chróm Vanadium Spring Steel Wire

Chróm Vanadium Spring Steel Wire

Popis

Použitie: Používa sa v elektrických kábloch, telefónnych kábloch atď Povrchová vrstva: Galvanizácia Vlastnosti: Nízky uhlík tvrdený alebo vysoko uhlíkovým tvrdým leskom Lesklá plocha, dobrá ochrana proti korózii Typy balenia: Cievka cievky Poznámky počas používania a manipulácie: Počas prepravy jemne a. ..

Share:

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

použitie:

Používa sa v elektrických kábloch, telefónnych kábloch atď

Povrchová vrstva:

zinkovanie

charakteristika:

Nízky uhlík tvrdený alebo vysoko uhlíkovaný

Lesklý povrch, dobrá ochrana pred koróziou

Typy balenia:

cievka

cievka

Poznámky počas používania a manipulácie:

Počas prepravy jemne a starostlivo manipulujte, zabráňte nárazom a poškodeniu oceľových drôtov. Vlhkosť a dážď zakázané. Oceľové drôty musia byť skladované v suchých skladoch.

Dávajte pozor na smer oceľového drôtu pri vyplávaní. Uistite sa, že cievka sa otáča voľne, aby sa dosiahlo rovnaké napätie.

Ak sa jednotkový balík nepoužije, zostávajúci drôt by mal byť znovu zabalený, aby sa zabránilo oxidácii.


Spoločnosť Friend Metal so skúsenosťami a skúsenosťami sa zaoberá vývojom, výrobou a marketingom pružinového oceľového drôtu z chróm vanádia ASTM-A230-99, ASTM-A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca vám teraz prinášame vysoko kvalitné rôzne oceľové drôty vyrobené v Číne, ktoré prichádzajú s vysokou pevnosťou, dobrou tuhosťou a vynikajúcou odolnosťou proti opotrebovaniu. Tiež vítame vaše prispôsobené objednávky.