E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Charakteristiky a aplikácie z oceľového pružinového drôtu

Oct 12, 2017


Na jar sa používa v rozsahu elastické a by sa mala obnoviť do pôvodnej polohy po vyložení. Menšie plastickej deformácie, tým lepšie hranica pružnosti, medza klzu a pevnosť oceľového drôtu. Čím vyšší pomer síl výnos, tým bližšie elastické obmedziť pevnosť v ťahu. Preto väčšiu silu je možné zlepšiť, čím silnejšie jarné pružnosť.

Jar sa opiera o elastickú deformáciu absorbovať energiu nárazu, takže na jar oceľového drôtu nemá mať vysoký plasticity, ale aspoň to znesie plasticity jarné formovanie a dostatok húževnatosti vydržať energiu nárazu.

Pramene často pracujú pod striedavé zdôrazňuje pre dlhú dobu, takže majú vysokú únava limit, ako aj dobré tečenia a relaxačné vlastnosti.

Jar v konkrétnom prostredí má tiež nejaké špeciálne požiadavky na oceľový drôt, napríklad jar v žieravé médium musí mať dobrú odolnosť proti korózii. Jar v presných nástrojov by mali mať dlhodobú stabilitu a citlivosť, nízky teplotný koeficient, faktor vysokej kvality, malé po efekt a neustále elastický modul. Pružiny pracujú pri vysokých teplotách vyžadujú vysoké medze a dobré tečenia odolnosť pri vysokých teplotách.

Okrem toho by mali zohľadniť procesu tvarovania proces a tepelné ošetrenie z oceľového pružinového drôtu. Studené ťahaného oceľového pružinového drôtu a schladzovaním tvrdené jar oceľového drôtu sú dodávané v štáte dodávky. Oceľový drôt je priamo ranu s jar, a jar je tvorený a použiť priamo po eliminovaní stresu. Pevnosť v ťahu cold spring steel je vyššia ako oleja tvrdené oceľového drôtu. Veľké veľkosti studenej ťahaného oceľového drôtu elasticita je príliš veľké, je ťažké coil spring, tak studená ťahaného oceľového pružinového drôtu je vo všeobecnosti menej ako parametre 8,0 mm, olej kalením a popúšťaním drôtu pomocou špecifikácií všeobecne menej ako 13,0 mm. V skutočnosti, priemer 13,0 mm jar viac ľahké napätie oceľového pružinového drôtu, studené kreslenie, vinutie, tvárnenie, kalením, popúšťaním použiť. Väčšina z oceľových drôtov nad 15,0 mm priemer vykurované kľukaté proces, aby sa na jar.