E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Charakteristika tvarované oceľového drôtu

Oct 14, 2017

Tvar charakteristiky

Existujú rôzne zvláštne-formoval drôt tvaru, štvorcové a obdĺžnikové, trojuholníkové, šesťhranné a tiež ploché a iných multilaterálnych nepravidelného tvaru. Pretože jeho unikátny tvar, ktorý má nasledujúce charakteristiky:

(1) tvar funkcie. Podľa tvaru a účelu rôzne tvarované drôty, tesnenie, umiestnenie, orientácia, stabilný a praktické funkcie, ako napríklad mechanickej väzby, Kahuang, ložiskové klietky, polkruh pin tvarované drôtom bude hrať veľmi dobrú úlohu; ihlový ventil karburátora piestne krúžok tesnenie má dobrú stabilitu; šesť drôt skrutka oceľ a jar s štvorcové a obdĺžnikové oceľové drôty tvarované drôty, mnohé špeciálne účely majú veľmi dobré praktické.

(2) voľné rezanie a ukladanie materiálov. Špeciálne tvarovaná oceľového drôtu vyrobeného teraz môžete priamo použiť na výrobu a nevyžaduje, aby používateľ stroj znova, čím šetrí materiál a znížiť užívateľa veľa starostí a aj znižovanie nákladov.

(3) vysoká presnosť. Rozmerovú presnosť zvláštne-formoval oceľového drôtu s moderné prostriedky výroby v súčasnosti môžu dosiahnuť 0,2 mm, alebo tak, niektoré môžu dostať pod 0,01 mm, vysoká presnosť a dokonca môžete dostať micron úroveň, ako je škrabanie drôt, eliptické drôt atď...

Výkonnostná charakteristika

Okrem zrejmých tvar charakteristiky profilovaných oceľových drôtov by mali mať rovnaké mechanické vlastnosti ako okrúhle oceľové drôty, ako vysoká pevnosť, vysoká húževnatosť, nízke relax, odolnosť proti korózii, únava rezistencie, odolnosť proti opotrebeniu atď... S vajcom typ drôtu auto ventil jar, nielen pevnosť osloviť 1800 ~ 2000 MPa, tiež volal cyklovou životnosťou až 107 krát; vysoká pevnosť a nízka relax plochej ocele drôtu vinutia miliónov ton opätovným stlačením, pevnosť v ťahu dosahuje 1800 MPa, hodnota relax je menej ako 2%. To sa predložil vyššie požiadavky pre výrobu ocele tvarované drôty, len suroviny prísne (napríklad peeling na povrch surového oleja z tvrdeného drôtu), pridať nové nedeštruktívne kontroly postupu výrobného procesu, aby sa zabezpečila kvalita niektorých špeciálne tvarovaná oceľového drôtu.