E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

GB / T4357-89>

Oct 13, 2017


Štandard je spoločný štandard pre ťahané za studena uhlíka oceľového pružinového drôtu, ktorý sa používa hlavne na výrobu statickej springs pôsobiacich v rôznych podmienkach stres. Podľa pracovného stresu jar drôt môžeme rozdeliť na tri stupne dodávky: B pre nízke napätie pružiny, C pre stredné napätie pružiny, a D pre vysoké napätie pružiny. Výrobky z oceľového drôtu, skontrolovať pevnosť v ťahu, zmeniť, stáčanie a ohýbanie štyri funkcie, spoločnú normu mechanické funkcie ako je uvedené v tabuľke 4. Tabuľka 4 GB / T4357-89 uhlíka jar oceľového drôtu

Popis/kontrol:

① Φ ≤ 4,0 mm D-trieda drôtu a Φ ≤ 6,0 mm triedy B, C-class drôt sa rovná priemeru jadra drôt stočený 2 kolá, po povrchu vzorky by nepraská, praskliny a trhliny.

② Φ > 4,0 mm D-grade drôt 2 x drôt priemer tŕňa stočený 2 kolá, povrchu vzorky po stočený bez prasklín a trhlín.

③ Φ > 6.00mm drôt by mala byť ohnutý skontrolovať, vzorka pozdĺž R = 10mm oblúk na rovnakom smere ohybu 900, ohýbanie nemôže napadnúť trhlín a praskanie.

Stupeň B a C triedy drôtu všeobecne používajú 70 (67A, 72A) alebo 65Mn (67B), triedy D použitie T9XtA a T8MnA (82B) vyrobené.

Toto štandardné lano sa používa hlavne na výrobu statickej mechanickou pružinou, frekvencia jeho služby je vyšší ako non-mechanické jar, cyklovou životnosťou určitý počet potrieb, výrobkov zvýšiť aj funkciu kontroly. Preto pre elektrické vodiče sa použije drôt alebo elektrická pec + pec mimo pokuty právo školenie, drôtený prút P ≤ 0,030%, S ≤ 0,020% a tak ďalej. Výrobky z oceľového drôtu mikroštruktúry, napríklad bohatý zadarmo feritu, zníži jar cyklovou životnosťou a kontroly koľajových studený bar vo všeobecnosti sú 5% až 1,5% zadarmo feritu, vo všeobecnosti by nemali používať drôt prúty priamo vyrobené produkt oceľový drôt. Podľa tohto štandardného zdroja drôtu v zásade má sa liečiť pred kúpeľ olova odstrániť zadarmo feritové tkaniva, oceľový drôt mikroštruktúry by mala byť vláknité sorbit organizácie.


Dvojica: YB / T5220-93>

Ďalšie: nie