E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

GB/T5218-1999 zliatiny oceľového pružinového drôtu

Oct 18, 2017


Tento štandard bude originál "GB5218-85", "GB5219-85 jar oceľového drôtu guimeng chróm Vanádium oceľového pružinového drôtu" a "GB5221-85 tri" Chrome kremíka jar oceľového drôtu do štandard štandard.

Štandardné je vhodné na výrobu zliatin jar oceľového drôtu s vysokou a strednou stres jarným a oceľového drôtu baliaci jar treba spracovať kalením a popúšťaním po vytvorení.

60Si2MnA, 50CrVA a 55CrSiA štandard uvádza tri druhy ocele, spolu s pravidlami podľa potrieb, môže dodávať iné známky drôtu.

Podľa všeobecnej situácie dodávky produktov studenej ťahaného oceľového drôtu, menšia ako 5,0 mm priemer kontroly ťahu B = 1035Mpa, HB = 302 > 5,0 mm priemeru oceľového drôtu kontroly, správne ťahať svetelné podmienky. Výrobných noriem (priemer > 8.0) výrobky ťahané priestor zníženie nepresahuje 25%, malý drôt (priemer menej alebo rovné 5) zníženie sadzby nepresahuje 30%. Žíhanie podmienka je príliš mäkké, oceľový drôt je príliš mäkký, je to ľahko ohýbať a prežiť. Na jar nie je všeobecne dobré a rozstup je nerovnomerné. Keď kreslenie miera ťahanie za studena, je príliš veľký, oceľový drôt je príliš tvrdý a odrazu je veľký, keď jar je zabalený, takže tvoriace hrubý jar je ťažké. Preto priame vinutie jar je najvhodnejší pre ľahké ťahanie podmienka. Pokiaľ ide o užívateľov, ktorí nakupujú oceľové drôty za studena (napr. sploštenie, koľajových do sekcie zvláštne-formoval, atď), sa odporúča žíhanom oceľového drôtu.

S cieľom zabezpečiť funkciu baliace materiály jar oceľového drôtu, oceľového drôtu baliaci test, priemer menej ako 5,0 mm v pravom 1 ~ 2 krát priemer oceľového drôtu je stočený tŕňa 6 kôl, nie rozdeliť a rozdelené.

Decarburization a povrchové chyby vážne zníženie cyklovou životnosťou jar, je potrebné prísne kontrolovať. Najmä pre 60Si2MnA a 55CrSi, obsah kremíka je vyššia a žíhanie je jednoduché decarburization. Nízkoteplotné žíhanie a dlho žíhanie sa odporúčajú na spheroidizing žíhanie valcovaného oceľového drôtu a rekryštalizácia žíhanie semi výrobkov. Ako už bolo spomenuté, cyklovou životnosťou vyžaduje vysoký pružinový, je potrebné používať leštenie drôt, ale musíte rozoznať, je stále ešte chladno, leštené leštené, žíhanie. 50CrV mäkký drôt brúsenie predčistenia je jednoduché priľnavosť k povrchu oceľového drôtu, tvoria nepravidelné biele škvrny, tak pokiaľ možno vybrať studenej leštenie zručnosti, zníženie povrchu biela škvrna".

Zabezpečiť povrchu kvality pod podmienkou zmiešaný obsah sa stala najdôležitejších faktorov vplyvu únavy života, tak môžu byť pridané štandardných pravidiel, je potrebné, keď neželezných kovov zmes, grafit uhlíka inšpekcie.