E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

GJB1497-92 štandard pre ďalšie použitie carbon oceľového pružinového drôtu

Oct 18, 2017

V určitých prípadoch potrebné jar je mimo konvenčné potrebujú pružnosť, napríklad jar na prepravu strelných zbraní, a použitie jar v priestore je veľmi malá, úsek splniť, je potrebné použiť vysoká pevnosť, dobrá odolnosť voči oceľového drôtu výroba, "najmä používa oxid jar oceľový drôt sa používa" potrebu noriem.

Tento štandard je napájaný 3 skupiny z oceľového drôtu, nechty, B a C. skupina C používa na vysoké napätie jar, skupina B používané na jar s vysokým napätím, vhodný na jar super vysokým napätím. Štandardné doporučené oceľového drôtu je vyrobený T9A, T10A a T8MnA. Prax na pevnosť oceľového drôtu s carbon content nárast, zmena funkcie (tolerancie) s obsahom uhlíka zvýšená a znížená, zhrnul, najmä Liaoning ocele skupiny Dalian tri oceliarskym spoločnostiam použiť oceľový drôt so zriedkavými Zem T9A vyrába, B a C skupina z oceľového drôtu.

O tom, že ultra vysokú pevnosť oceľového drôtu je na úkor niektorých plastov a cyklovou životnosťou na oplátku, sa vzťahuje len na výrobu jednoduchého tvaru, únava život potrebné jar nie je veľmi vysoká, štandard sa nepoužívajú. Tabuľka 6 štandard pre GJB 1497-92 extra použitie carbon oceľového pružinového drôtu

Vysvetliť:

(1) Rozdiel končí každý oceľového drôtu pevnosti v ťahu nepresiahne 100Mpa.

(2) Pri zmene oceľového drôtu, žiadne viditeľné praskliny a štiepeniu možno pozorovať v rámci nariadenia zmeniť časy.

(3) cievka test z oceľového drôtu, oceľový drôt nemôže zlomiť a rozdeliť po navíjanie 1 ~ 5 kruh okolo tŕňa. Priemer jadra oceľového drôtu priemeru.