E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Zlepšenie citlivosti jar ocelí pre automobilový

Oct 31, 2016

Zlepšiť automobilový zavesenie jar ocele pre silu a musí byť znížená kvôli vodíka v korozívnom prostredí následok oneskorené zlomenina citlivosti. Japonsko na pridané zliatina prvkov Hou odpor bodov-ako korózii sex odlišný z pružinovej ocele, obsahujúci všeobecné jar ocele JISSUP12 a jar vysokopevnostnej ocele HDS13 a odolnosť proti korózii bodov-ako sex vysoká vysoká pevnosť jari oceľové HDS13M radu pre v 5mass % vodný roztok NaCl v teste opakovane mokré a suché korózii Hou SSRT podľa korózii reakcia vodíka z ocele v o správanie a SSRT test charakteristík , má výskum, odolnosť proti korózii bodov-ako sex a oneskorenie zlomeniny citlivosť vzťahu výnos výsledky po.

Pridať prvok zvýšené zdržaní odolnosť proti korózii, Ni a Cr, Cu, Mo a b a nový dizajn zliatin vysokej pevnosti pružinovej ocele HDS13M série zdržaní odolnosť viac ako Ni a vyšším obsahom Mo HDS13 pružinovej ocele.

Zastúpení Vand #39; cq100 zdržaní odolnosť proti korózii jar ocelí, generovať POLOMER a hĺbka jamkovej korózii je malý, jeho zaujatosť je tiež malá.

Podľa SSRT mokré a suché pred a po cyklickú korózia výsledky testov, ak Vand #39; cq100 je vysoká, štandardizované a prestávka, tým nižšia maximálne zaťaženie.

Pod mokré-suché cyklického korózne skúšky vodíka termická analýza výsledkov, môžete vidieť výnimka v 673 ~ 773K pásmo vrcholu vodíka. Strieborné farbenie metódou pozorovať vodíka, vrchol a po korózii hrdze a oceľové rozhranie zodpovedá koncentrácia vodík uvoľnenie.

Vodíka, v ktorom obohatenie vzrástol v rovnakom čase, lámanie dobu normalizácie skracuje, oneskorené zlomenina náchylnosť zvýši.

Prostredníctvom koncentrácie vodíka v rozhraní a potom ohrieva na viac ako 673 KB, tak jeho vydanie, môže zvýšiť kvôli mokré-suché cyklickú korózia citlivosti na oneskorené zlomenina obnovuje.

Pridať pomôcť zlepšiť zdržaní odolnosť proti korózii zliatiny prvky môžu byť generované kvôli opakovať mokré korózii znižovania vodíka, vylepšené oneskorené odolnosť voči lomu z pružinovej ocele.