E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Zavedenie tvarované oceľového drôtu

Oct 14, 2017


Špeciálne tvarované oceľového drôtu odkazuje nekruhového oceľový drôt s prierezom. Vrátane bytu, obdĺžnikové, oválne, štvorcové, trojuholníkové, trapézové a iné špeciálne tvarované časti. PROFILOVANÉHO oceľového drôtu, rovnako ako ostatné oceľového drôtu, je vyrobený z horúcej valcovaný drôt ako surovinu, ťahanie za studena alebo valcovanie za studena, a valcovanie za studena je obvykle vyrobená technológiou roll plesne. Jeho použitie je veľmi rozsiahle, najmä strojov spracovateľský priemysel, textilný priemysel, tesnenie, lana, oceľových drôt a drôt nechtov atď...

Oceľový drôt s zadaný prierez okrem kruhu. Časti tvaru PROFILOVANÉHO drôt common boli námestie, šesťhranné, osemhranné, ploché, trojuholníkové, lichobežníkové, semi kruh, Z tvaru atď... Oceľový drôt má výhody presné prierez tvaru, s vysokou rozmerovou presnosťou, hladký povrch a vysoký výnos. Je to ideálny surovina pre výrobu niektorých presných dielov. Okrem toho sa tiež používa pri výrobe lana. Podľa požiadaviek, zvláštne-formoval oceľový drôt môže byť použitý ako pružinovej ocele, uhlíkovej konštrukčnej ocele, uhlíkovej Nástrojová oceľ, zliatina konštrukčnej ocele, legovanej nástrojovej ocele, majúc ocele a nerezovej ocele drôt rod ako suroviny. V porovnaní s kole oceľového drôtu rovnakej triedy, zvláštnosť produkujúcich špeciálne-formoval oceľový drôt sa prejavuje predovšetkým v procese tvarovania.

Tvoria zvláštne-formoval oceľového drôtu je všeobecne rozdelený do dvoch etáp, t. j. Po prvé, valcovaného drôtu je vtiahnutý do sochory guľatý profil s určitým priemerom potom kruhového prierezu Sochorová spracúva na zvláštne-formoval oceľového drôtu. Veľkosť drôtu prázdne priamo ovplyvňuje rozmerovú presnosť a pevnosť hotové priadze, tak musia byť racionálne vybrané. Deformácie plynie potreba hotové Sochorová Určuje tvar PROFILOVANÉHO oceľového drôtu, vlastnosť studené pracovné oceľového drôtu a spôsob spracovania, atď, zvyčajne 2 ~ 4 pruhy. Pomer strán veľké ploché drôty môžu dosiahnuť 6 ~ 8.