E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Spracovateľskej metódy tvarované oceľového drôtu

Oct 14, 2017


Tradičnú výrobu tvarované oceľový drôt sa používa hlavne pre obrábanie metód, napríklad pomocou metódy štvorcových drôt kolo drôt kovanie alebo frézovanie vyrábať, aby sa prvé ploché drôty pásu pozdĺžne výrobnú metódu, a potom okraj hobľovanie, nielen odpad veľa pracovnej sily a materiálne zdroje, ale aj odpadových materiálov, zvýšenie nákladov na niektoré špeciálne tvarované oceľového drôtu s neobmedzenou dĺžkou nemožno vyrobiť. Produkcia tvarované oceľového drôtu čerpaním oceľového drôtu nielen vysoká účinnosť výroby a vysoký výnos, ale aj vytvára podmienky na použitie špeciálne-formoval oceľového drôtu a následné spracovanie, ako je olej kalením a popúšťaním. Hlavné metódy pre spracovanie guľatý profil prázdne do PROFILOVANÉHO oceľového drôtu sú die kreslenie, kreslenie roll, valcovanie a kombinácie týchto metód.

Die, kreslenie

Teda, pomocou špeciálne tvarované wire výkres die série, ktorá je blízko k tvaru hotového výrobku (pred hotového výrobku) a rovnocenný tvar hotových výrobkov (hotového výrobku pass), sochory drôtu je vtiahnutý do hotového výrobku s Zadaný tvar a veľkosť. Tento druh tvorí metóda je jednoduchá v zariadení, ale je to ťažké, aby plesne. Pretože väčšina ručná práca, môže to byť len jedno výroby a produktivity je nízka. V niektoré zložitejšie tvar nakreslený drôtu, die diera s nerovnomerné výkres die ľahko z rohu praskanie, použiť len malé množstvo deformácie. Normálne, die kreslenia používa len vyrábať špeciálne-formoval oceľových drôtov s veľkosťou malé šarže, komplexný prierez tvaru a vysokú rozmerovú presnosť.

Valec

Je to ešte vypracované a vypracované a oceľového drôtu je ťahaný drôt valca kreslenie stroj deformovať cez valček umrieť tvoria 2 ~ 4 valčeky s drážkami. Roller die je jednoduché na výrobu, universal, vysoká životnosť a miera zníženia chodník (pozri oblasti zníženie sadzby) je väčšia, 25% až 30%. To je zvyčajne používaný pri výrobe veľkého množstva zložitý tvar a veľkosť presnosť požiadavky stredná úroveň špeciálne tvarovaná oceľ drôt alebo použiť na výrobu výrobku pred zvláštne-formoval drôt prázdne.

valcovanie

Prostredníctvom Valcovňa, oceľový drôt valcované do tvaru s špeciálna časť. Vo všeobecnosti používajú dva rožky mlyna, z ktorých jeden je aktívny roller a druhý je pasívne roletu, ktorá rotuje s pomocou trenie medzi valcom a oceľového drôtu. Existujú koľajových nástroje ľahko výroby, silné všestrannosť, dlhá životnosť, zníženie cestných povrchov výhody kurzu je väčšia, ale chudobný rozmerovú presnosť výrobkov, nemôžu byť spracované s zložité prierezov z oceľového drôtu, oceľového drôtu je všeobecne používa sa pre veľký objem výroby, priereze tvar je jednoduchý a presnosť nie je vysoká, môže byť použitý aj pre špeciálnu výrobnú linku pred hotového slepého pokusu.