E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Výhody flexibilné ochrana kovov rukávmi

Sep 22, 2017

Pružné kovové drôtené ochranu rukávy sú teraz známe, že veľa ľudí v priemysle, ale prečo je to dôvod, prečo ľudia sú znepokojení to? Je to hlavne preto, že to má veľa výhod. Takže poďme sa pozrieť na to.

1, je vybavený závit, jednoduché pripojenie:

Skriňa má vlákno, nie je potrebné vybrať vlákno, bez ohľadu na akékoľvek miesto, odrezať, môžete použiť konektor a kábel trubice zariadenie, motor a iné spoľahlivé pripojenie. Aj vo vnútornej štruktúre zložitých stránky, môže byť rýchle a jednoduché potrubia.

2, nárazom a vode odolnosť, dobrá pevnosť:

Vďaka vlastnostiam materiálu a štruktúra potrubný systém patrí do série ohybné trubice, takže seizmických a únavová pevnosť je vynikajúca. Puzdro je vyrobené z vodotesné elektrickú izoláciu papiera čistej celulózy na vnútornej vrstvy povlakového materiálu. Byť vopred pochovaný v betónových rámových, drôt a kábel pred poškodením.

3, odrezať jednoduché, jednoduché spracovanie:

Rezanie nožom špeciálny kryt jednoducho odrezať, sekcia je veľmi hladký a uprataný, nie je potrebné používať píly, zverák a ďalšie nástroje. Potrebujete znížiť spracovanie, nie nemusíte vykonávať výber skrutku nástroje, ohýbanie stroje, atď, len strmene a nože v oblasti uľahčenia výstavby.

4, malý zväzok svetla, jednoduchá preprava:

Výber surovín špeciálne spracovanie technológie, kryt Štruktúra nová a výborná kvalita, nízka hmotnosť rúry valcované do disku-ako, malé rozmery, možno ľahko prepravovať na výšku budovy na odstránenie nebezpečenstva prevádzky.

5, voľný, ohýbanie, pekný vzhľad:

Trubice je možné ohýbať, ohnúť môžu byť uchovávané v jeho tvar je možné prispôsobiť aj ručne, bez ohýbanie stroj alebo zložité znamená.

6, odolné voči korózii izolácie, izolácie horenia:

Povrch z nerezovej ocele pás s vynikajúcu odolnosť voči korózii, púzdrom s vodeodolným elektrické buničina, papier ako vnútorná vrstva materiálu, s vynikajúce elektrické izolačné vlastnosti. Kyseliny, soľou, alkalických a chemické výkon lepší, oheň ukazovatele spĺňajú vnútroštátne normy.

7, odolné proti výbuchu prachu, dobre tienenie:

Zvýšená bezpečnosť, nevýbušné výbušne plášť pre prach, sú horľavé a výbušné plyny a iných špeciálnych miestach výbušného motora, prístrojového vybavenia a iného vybavenia, ochranu elektrických obvodov. Tieniace účinok je dobrá, v komunikácie, požiarny poplach a ostatné priemyselné odvetvia, medený kryt tienenie lepšie a hliníkové puzdro netoxický neškodné.