E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Charakteristiky a použitie oceľového pružinového drôtu

Oct 11, 2017


Jar sa používa v rozsahu elastické. Po vyložení, jar by vrátiť do pôvodnej polohy. Menšie plastickej deformácie, tým lepšie. Oceľový drôt by mal teda vysoko elastický limit, priniesť silu a pevnosť.

Čím vyššia je pomer, bližšie medze je pevnosť v ťahu, a teda vyššiu pevnosť využitie, silnejšie jarné sily.

Jar, opierajúc sa o elastickú deformáciu absorbovať energiu nárazu, takže jar drôt nemusí mať veľmi vysokou prídržnosťou, ale tam sú najmenej schopné odolať jar Tvárnenie plastov, húževnatosť a dosť vydržať energiu nárazu.

Jar je zvyčajne dlhý pracovný pod striedajúci stres, tak to má vysoko únava limit a dobrú odolnosť voči tečenia a relax.

Jar v určitom prostredí bude mať špeciálne požiadavky na oceľový drôt. Napríklad jar v žieravé médium musí mať dobrú odolnosť proti korózii.

Jar v presný prístroj by mal mať dlhodobú stabilitu a citlivosť, nízky teplotný koeficient, kvalitné faktor, malé aftereffect a neustále elastický modul.

Jarné práce v stave vysokej teploty je povinný udržiavať dostatočne elastické lehoty a dobré tečenia odolnosť pri vysokých teplotách.

Okrem toho zvážiť procesu tvarovania proces a tepelné ošetrenie z oceľového pružinového drôtu.

Studené ťahaného oceľového pružinového drôtu a ropných uhasiť jar oceľového drôtu je priamo ranu jar zásobovania štátu drôt a na jar sa používa priamo po vytvorení.

Pevnosť v ťahu studenej ťahaného oceľového pružinového drôtu je mierne vyššia ako u ropy kalením oceľového drôtu.

Je to veľmi ťažké, aby jar drôtu, takže použitie ťahané za studena jar oceľového drôtu je všeobecne menej ako 8,0 mm a špecifikáciu oleja kalením a popúšťaním oceľového drôtu je všeobecne menej ako 13,0 mm.

V skutočnosti, priemer 13,0 mm jar je viac než oceľového pružinového drôtu ľahké vytiahnuť stavu.

Väčšina oceľového drôtu s priemerom 15,0 mm je vyrobený z ohrievacej cievky.