E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Drôt standard

Oct 31, 2016

Carbon oceľového pružinového drôtu odporúča existujúce vnútroštátne a priemyselné štandardy sú rozdelené do dvoch typov:

1, studené ťahané jar drôty

Trieda studenej deformované výstuže drôt, tiež známy ako studenú ťahaného oceľového pružinového drôtu. Studené kreslenie uhlíka pružinovej ocele drôty od olova uhasiť najprv získať sorbit, povrch fosfát, s veľmi veľké oblasti zníženie chýli ku konečnej veľkosti, drôt, tkanivo je vláknitý, majú veľmi vysokú pevnosť v ťahu a medze a dobré ohýbanie a krútenie. Vysoká presnosť studenej ťahané pružinovej ocele drôt, hladký povrch, bez oxidácie a decarburization chýb, cyklovou životnosťou stabilnejší, je najpoužívanejší oceľového pružinového drôtu.

2, oleji temperovaným oceľového drôtu

Carbon oceľového pružinového drôtu je iný typ martenzit posilnenie drôt, tiež známy ako oleji temperovaným drôt. Uhlíkovej ocele prostredníctvom kalením, popúšťaním môžete získať dobré mechanické vlastnosti, kedy vodič veľkosti je menší (φ ≤ 2,0 mm), sila indexy oleji temperovaným oceľového drôtu po pesoand #39; s ošetrenie z oceľového drôtu, ťahané za studena nižšie. Keď, kedy vodič veľkosti je veľký (φ ≥ 6.0 mm) sorbit drôt sa nemôže použi veľa oblasti zníženia na dosiahnutie požadovanej pevnosti, oleji temperovaným oceľového drôtu ale výhradne prostredníctvom kalenie môžete získať vyšší výkon ako ťahané za studena oceľového drôtu. Pevnosť v ťahu za rovnakých podmienok martenzit posilnenie drôtu než studený deformované výstuže drôt má vysoké medze. Studené ťahaného drôtu fiber tvar mikroštruktúry a anisotropy zrejmé, olej-tvrdené oceľové mikroštruktúry aj tvrdené martenzit, je takmer izotropné. Pri anti-relaxačné vlastnosti oleja-tvrdené drôty ťahané za studena oceľového drôtu, pomocou teploty (150 ~ 190℃) je vyššia ako ťahané za studena oceľového drôtu (≤ 120 stupňov). Veľké veľkosti olej kalením a popúšťaním oceľového drôtu namiesto studenej ťahaného oceľového drôtu trend.