E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

YB/T5103-93 olej ochladzované tvrdeného uhlíka oceľového pružinového drôtu

Oct 18, 2017

Olej kalením a popúšťaním oceľového drôtu najprv produkuje oceľového drôtu na štandardný produkt, potom vykonáva olej kalením, popúšťaním liečby, popúšťaním martenzit organizácie dodania. Organizácia jednotnosť je dôležitá politická voľba oleja tvrdené oceľový drôt funkcie, pretože prokalitelnosti oceľového pružinového drôtu carbon Co. štandard príliš veľa oleja ocele po kalením a popúšťaním core môže nie byť úplne premenená na martenzit, takže štandardné pravidlá olej tvrdené uhlíka jar oceľového drôtu dodávky priemer menší ako 12,0 mm.

Studené ťahané uhlíka oceľového pružinového drôtu, ultimate olej tvrdené oceľové drôtu v ťahu a elasticita s priemerom menej ako 2,0 mm je nižšia ako u studenej ťahaného oceľového drôtu. Ale štandardný oceľový drôt (priemer > 6.0 mm) sorbit po likvidácii, miera zníženia kreslenie vysoká pevnosť v ťahu nesmie získavať a olej tvrdené oceľového drôtu, iba úplne prokalitelnosti, môže získať vyššiu pevnosť než studený ťahané ocele drôt. Aj pod rovnakú pevnosť v ťahu, medze kalené a popúšťané ocele drôt je tiež vyššia ako u studenej ťahaného oceľového drôtu.

Anisotropy studenej ťahané jar oceľového drôtu je zrejmá, kým olej tvrdené oceľového drôtu je takmer rovnaká. Únava život a stres relaxačná funkcia oleja ochladzované tvrdené oceľový drôt sú oveľa lepšie ako studené ťahaného oceľového drôtu. Pracovná teplota je vyššia (150 ~ 170 C), a tečenia odolnosť funkcia je veľmi dobrá. Navyše olej kalené a tvrdeného oceľový drôt má dobré rovnou titul, oceľový drôt je rovný a takmer ohnuté po navíjanie a tvarovacích funkcia je veľmi dobrá pri vinutia na jar. Veľké štandardné olej kalením a popúšťaním uhlíka z pružinovej ocele preto priemyselné vyvinutý drôt, krajinách takmer nahrádza studenú ťahané uhlíka oceľového pružinového drôtu.