E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Alloy oceľový drôt Kreslenie požiadavky

Sep 08, 2017

Zliatiny ocele drôt Kreslenie požiadavky

Carbon obsah väčší než 0,6% záves vysokú pevnosť a vysokú pevnosť legovanej ocele drôt, jeho mechanické vlastnosti a požiadavky procesov sú nízka, stredne uhlíkové zliatiny drôtu je odlišný od inšpekcie hotového výrobku často objavujú bez výhrad produkty. Okrem tolerancia priemeru, kvalita povrchu, nerovnosti a decarburization, atď., hlavne kvôli nedostatku ťahové sily alebo nadmernej volatility (bariérové vlastnosti nerovnomerné), alebo torzia test chlpatý tŕne (torzné) Crack), zlomenina nie je priamo . Špeciálne skupiny II alebo viac high-pevnostnej zliatiny ocele drôt požiadavky sú vyššie, takže tam musí byť prísne oprerácie.

1. požiadavky na predchádzajúci proces

(1) výroba drôtov vysokej pevnosti zliatiny drôt drôt, si vyžaduje nielen dobrú kvalitu povrchu (najmä nemali skladacie), ale tiež vyžaduje jeho obsah uhlíka, chemické zloženie, organizačná štruktúra, decarburization hĺbku a inklúzie a Podobne sú v súlade s ustanoveniami. Výber priemer drôtu by mal byť príliš hustá, tak, aby toľkokrát kreslenia. Sotva stačí nakresliť hotového výrobku, jeho kvalita povrchu a reverznej výkonu často nie je dobré.

(2) tepelné spracovanie tepelné spracovanie je základom high-pevnostnej zliatiny ocele drôt, drôt kreslenie pred prechádza normalizovanie, zlepšiť jej organizácii. Po kalením krivkou tepelného spracovania, kľúč je jednotnosť teploty pece a teploty olova. Kaliareň vady, viac je linka nerovný, silný výkyvom teploty v sile a vznik zadarmo feritové a tak ďalej. Na T9A. Také ako zliatina ocele drôt, ale aj aby sa zabránilo decarbonization. Preto musíme prísne zavádzať systém procesu starostlivo testovať a disk rekultivácia.

(3) morenie mazanie zliatiny drôt povrchu, ak zostatková oxid, torzia test nastanú, keď trhliny burr. Takže morenie na zabezpečenie čistoty. Povrch môže byť veľmi vysoké požiadavky implementácie kyslé morenie a morenie v hotovom výrobku pred prvý mechanický hrdzu.

Drôt mazanie všeobecne používa pre-natieral vápna pasty, alebo hrdzu v poli formy vápnika a lúhovania prášok a nemali používať vrstvy fosfátu. Použitie fosfátovanie vrstvy v čele ochladzovania jednoducho zapojte pece (elektrických kontaktov kaliareň pec nie je ovplyvnené), a môže spôsobiť závesné olovo. Ale pred hotového výrobku a menšie špecifikácie polotovarov možno vrstvy používané fosfátu. Hrúbka fosfátovanie film skôr hotový výrobok by mal byť o trochu väčší, aby zabezpečili, že viac ako 8-násobok kresby. Fosfátovanie vrstvu kvalita a hrúbka hotové zliatiny twist drôt je veľmi príbuzný môže film dobré fosfát deformácie drôt zliatiny je rovnomernejšie.

2. požiadavky na kreslenie

(1 výber kreslenie stroj drôt zliatiny ocele drôt by mal byť žiadne krútenie vytiahnuť, takže kladky drôt kreslenie stroj nie je vhodný pre výrobu tejto hotové zliatiny ocele drôtu. Používanie takýchto zariadení ovplyvní únava vlastnosti zliatiny ocele drôt (torzia test). V minulosti hrubé špecifikácie vysokopevnej skončil legovanej ocele drôt, väčšinou pomocou jediný drôt kreslenie stroj. Kvalita legovanej ocele ťahané s ním je dobrá, ale výnos je nízky a intenzite práce je tiež veľký. V súčasnosti lineárne kreslenie stroj bol postupne povýšený, sa dá v určitom rozsahu získať akúkoľvek časť kompresného pomeru, aby spĺňajú špecifikácie pre legovanej ocele drôt Kreslenie požiadavky na kvalitu procesov a výrobkov. Ale toto zariadenie je príliš drahé, elektrické línie sú zložité, vo vysokej rýchlosti je stále nedostatočná vychladnúť. A prevádzku musí mať určitú úroveň technológie.

Tam je tiež veľké vodné nádrže kreslenie stroj, ale tiež vhodný pre kreslenie v hrubej špecifikácie vysoká pevnosť legovanej ocele drôt, kvalitu výrobkov, s vysokou výťažnosťou. Nevýhodou je, že kreslenie hrubé drôtu zliatina má vyššiu intenzitu práce a nastaviť kompresný pomer svojvoľne. Pokiaľ ide o jemné veľkosť zliatiny ocele drôt, väčšina z používania malej vodnej nádrži kreslenie kreslenie stroj.

(2) chladenie vyžaduje vysokú pevnosť zliatiny drôt odvádzajúce teplo je pomerne vysoká, ak nie: použitie efektívne chladenie opatrenia, bude vyrábať 300 ~ 500 stupňov vysoké teploty, nie len bude mazací film koksovanie, a spôsobí zmeny v zliatiny ocele drôt štruktúru, tak, aby pokles mechanických vlastností. Preto je potrebné znížiť kreslenie teplotu zliatiny drôtu pod 1500 ° C.

(3) rovinnosť vysoká pevnosť drôt zliatiny ocele v procese kreslenia, ak zásuvky polohe mierne odchýlil, ktoré môžu objaviť špirála a rozptýlené, čo je hotové zliatiny drôt nikdy povolené nestane. Tak sa striktne správne umiestnenie pleseň, a venovať pozornosť jednotné tepelného spracovania.

(4) súčasťou kompresného pomeru z dôvodu vysokej pevnosti zliatiny drôt deformačná odpor, ak čiastočné kompresného pomeru zvyšuje, to spôsobí nerovnomerné deformácie, následok torznú trhliny. Preto vyšší obsah uhlíka legovanej ocele drôtu, menšiu časť tlaku miera zmrštenia.

(5) kreslenie rýchlosť vysokej pevnosti zliatiny drôt odvádzajúce teplo je veľmi vysoká, nie je vhodná pre vysokorýchlostné suché vytiahnuť na zabezpečenie kvality vzad. Všeobecné suchú vytiahnuť rýchlosť medzi 60 až 150 m/min.

(6) formy a mazanie pleseň na bicykli, hladkosť, vysoká, s cieľom znížiť kreslenie teplo, pleseň uhol by mal byť malé body. Fosfátovanie vrstva požiadaviek na kvalitu pokuty, pevných a niektorých hrúbkou, schopnosť vytiahnuť mnohokrát. S cieľom zlepšiť efekt mazanie fosfátovanie vrstvy, je forma box môžete dať vápenatého mydla