E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Klasifikácia drôt z uhlíkovej ocele

Oct 14, 2017


Všeobecným účelom nízkouhlíkového oceľového drôtu

Je najväčší výnos z ocele v rôznych, jej priemer 0,16 ~ 10mm. Môže byť rozdelená do povrchu podľa povrchu a pozinkované dva, podľa dodávky stav delí na dve studené a žíhanie. Studené ťahané oceľové pevnosť, robiť všeobecné použitie je % 26le; 635 ~ 1000MPa; nechty s % 26le; 540 ~ 1320MPa. Väčší priemer drôtu, menšiu pevnosť. Ale výstavbu za studena ťahané oceľového drôtu v ťahu nie menej ako 635MPa. Pevnosť v ťahu žíhanom oceľového drôtu je medzi 295 a 500 MPa. Výber surovín, z údržby flexibilitou drôt zvážiť, aby sa zabránilo vysokej pevnosti v ťahu, priemer drôtu malého uhlíka obsahu by mala byť nízka; ale väčšie špecifikácie klinec s hodvábom, musíte použiť vysoký obsah uhlíka, tak, že oceľové drôtené punč pri ohýbaní. Všeobecne vo výrobe klinec s hladkého oceľového drôtu, drôt môže byť použité mechanické odvápňovanie (pozri drôtený prút mechanické odvápňovanie) a bez povlaku liečby (pozri mazanie carrier) vytiahnuť. Na výrobu klincov alebo pozinkovaného oceľového drôtu, kvôli jeho požiadavkám akosti povrchu sú vyššie, obvykle stroj po mechanické odhrdzovače, po trochu morenia a cez žltú a vápno vrstva liečba tahat tahat. Ako nízkouhlíkového oceľového drôtu plasticity, deformačná odpor je malá, takže vytiahnuť kresby, keď miera celkového zníženia (pozri oblasti zníženie sadzby) možno dosiahnuť, až 95%, alebo tak. Miera zníženia pre každý priechod je všeobecne % 26le; 35%. Všeobecné použitie low-uhlíka oceľ drôt pozinkovaný pred tepelným ošetrením alebo kreslenie medzi stredného tepelného spracovania, bežne používané rekryštalizácia žíhanie a rozsiahle využívanie žíhanie kontinuálne pece a pece pece žíhanie dvoma spôsobmi. Kontinuálne pece žíhanie a kontinuálne žiarovo zinkovanie alebo zinkovanie zloženie nepretržitú prevádzku trate; dobre pec žíhanie sa používa v non-kontinuálnu prevádzku výrobnej linky.

Pozinkované nízkouhlíková oceľ drôt pre nadzemného komunikácie

Merný odpor má prísne požiadavky, takže chemické zloženie surovín musí zabezpečiť, že hotové drôt elektrického kvalifikovaný. Drôtu povrchovou úpravou, kreslenie a tepelné spracovanie a všeobecné použitie nízkouhlíkového oceľového drôtu je podobný, ale vyžaduje silné zinku vrstvu, a niektoré v pozinkovanej po liečbe pasivácia, čiže po pozinkovaného oceľového drôtu ponorený do Chrómová kyseliny, kyseliny sírovej a kyseliny dusičnej v zmiešaného roztoku tak, že povrch zinku vrstvu tvorí dúha alebo svetlo žltá, svetlo zelená, svetlo červená a zmiešané farby pasivácia film na ďalšie zlepšenie odolnosti proti korózii z oceľového drôtu. Pozinkovaného oceľového drôtu pre žíhanie. Hotové pevnosťou 345 ~ 490MPa obrnené kábel pozinkovaného nízkouhlíkového oceľového drôtu tiež vyžaduje silné zinku vrstvu, a niektoré tiež vyžadujú pasivácia po pozinkovaní.

Dôležité použitie nízkouhlíkového oceľového drôtu

Existujú dva druhy hladké a zn. Pozinkovaný oceľový drôt zinok tenšie. Pevnosť v ťahu z hladkého oceľového drôtu je % 26ge; 390MP. pevnosť oceľového pozinkovaného drôtu.

Kvalitný nízkouhlíkových oceľových drôt

Vyrobené z uhlíkovej ocele konštrukčné, dodaná v stave tvrdé alebo mäkké. Tvrdosť drôtu v ťahu medzi 540 ~ 980MPa; Mäkká stavu drôtu v ťahu medzi 440 ~ 785MPa, špecifické požiadavky stanovené oceľ, drôt priemeru. Prierez drôtu je okrúhle, štvorcové, šesťhranné. Stav povrchu drôtu je rozdelené do dvoch typov: studená ťahané a strieborné. Striebro svetlé drôtu majú vyššiu rozmerovú presnosť a kvalitu povrchu, povrch hladký a lesklý, bez použitia škodlivých povrchové defekty. Priemer drôtu dodávané v stave pokrm je všeobecne 1 mm alebo menej.

Majúc držiak a studenej kovanie pre nízkouhlíkových oceľových drôtov

Sú vyrobené z nitovanie ocele. Nízkom zväčšení test z ocele by mal byť žiadne zmršťovanie, bublina, stratifikácia, crack a nekovových inklúzií. Priemer drôtu pre držiak ložiska je o. 75 ~ 12. Omm, pevnosť v ťahu medzi 390 ~ 735MPa, drôt veľkosť a kvalitu povrchu vyššie požiadavky, ťahané za studena stave alebo temperovanie (drôt priemer % 26le, 2mm) štát dodania. Priemer drôtu studenej kovanie je všeobecne l ~ 16ram, tiež vyžaduje vyššiu rozmerovú presnosť, kvalitu povrchu a nízkom zväčšení organizácie, pevnosť v ťahu 420 ~ 735MPa. Priemer menší a rovná sa 2mm ocele test prierez zmrštenia, jeho hodnota nesmie byť menej ako 35% do 50%. Priemer väčší ako a rovná 3mm drôtu, ale aj studené kovanie testu, všeobecné požiadavky za studena kované do pôvodnej výšky vzorky 26divide; keď bez trhlín a prasklín. Mikroštruktúry drôt by mal byť feritu a sférické perlit, pre tento drôt alebo valcovaného drôtu po polotovary na sférické žíhanie. S cieľom získať dobrú kvalitu povrchu a spheroidized organizácii, zlepšiť pevnosť oceľového drôtu, výrobu studenej kovanie drôt sa zvyčajne používa v väčší priemer drôtu rod zvýšiť celkové zníženie sadzby a počtu medziproduktu žíhanie. Kvalitu povrchu studenej kovaný oceľový drôt súvisí aj kvalitu morenia a kyslosť drôtu je znížená o morenia a morenia. Aby sa zabránilo vodíkovej krehkosti spôsobené vodíkovej krehkosti a ovplyvňujú zmršťovanie prierez drôtu, po morenie plne piecť. Hotový výkres 134, s cieľom zabezpečiť vyššiu kvalitu povrchu, by mali prijať menšie pass mínus sadzba. Hotový výrobok výkres celkového zníženia sadzby je všeobecne menej ako 60%, zabezpečiť studené kovanie výkon.

Carbon drôt je vyrobený z konštrukčnej ocele špecializované uhlík a je dodávaný v stave studenej ťahané. Za vysokopevnostné zváracieho drôtu, by mali minimalizovať jeho obsah, aby sa zabránilo studenej trhliny v zvaru vodíka. Za týmto účelom požiadavky povrchu drôtu čisté, menej priložený materiál znížiť zváranie roztaveného kovu pri šírení obsah vodíka. Okrem toho primeraný výber nakreslených mazivo je tiež jedným z kľúčových získať nízke vodíka elektródy drôtu.