E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Analýza vzťahu medzi životom a ohýbaním z legovanej ocele

Jul 27, 2017

Analýza vzťahu medzi životom a ohýbaním drôtu z legovanej ocele
Alloy Steel Wire bude navíjaný na cievke počas aplikácie, podľa najnovšieho výskumu, v tomto prípade zliatiny z drôtenej ocele a život je tu určité spojenie. Poďme sa pozrieť na vzťah medzi týmito dvoma.
Polomer zakrivenia zakrivenia je pomer priemeru polomeru ohybu horného zliatinového oceľového drôtu k priemeru bubna zásobníka alebo priemeru bubna navijaku a priemeru zliatinového oceľového drôtu. Alloy Steel Wire v poli používanom v procese ohybového namáhania bude väčší, amplitúda striedavého napätia bude väčšia. V prípade rovnakého napätia sa priemer bubna zníži, deformácia ohybu drôtu sa zvýši, potom sa urýchli opotrebovanie drôtu, životnosť drôtu z legovanej ocele sa zníži. Naopak, čím väčší je priemer bubna, tým sa znižuje ohybová sila drôtu z legovanej ocele, životnosť lana sa predlžuje. Podmienky, ktoré dovoľujú prípadu zlepšiť priemer bubna, sú preto preferovaným spôsobom, ako zlepšiť životnosť lana.
Pri usporiadaní usporiadania kladky v trecieho zdviháku vyhnite ohýbanie drôtu z legovanej ocele v opačnom smere. Reverzné ohýbanie, potom zliatinové oceľové drôty budú viacnásobne opačné ohýbanie, pri tomto striedavom strese to zníži životnosť zliatinového oceľového drôtu.
Stručne povedané, použitie zliatiny oceľového drôtu život s mnohými faktormi, takže prijať rôzne opatrenia. Pri výbere hliníkovej drôtenej ocele by sa mala zaručiť kvalita, ale aj pri každodennom používaní zliatinového drôtu, aby sa vykonávala údržba, najmä v korozívnom prostredí. Tým sa predlžuje životnosť drôteného lana, aby sa zabezpečili bezpečné a efektívne výrobné operácie.
1 povrchová úprava energeticky úspornej transformácie
Povrchová úprava zliatinového drôtu, hlavne na odstránenie oxidovej škáry z drôteného alebo polotovaru z oceľového drôtu a zvýšenie povlaku s cieľom uľahčiť proces po vytiahnutí maziva do bežného povrchového ošetrenia pre veľké morenie v rybníku, fosfátovanie , atď. Proces, proces spôsobený celým procesom navíjania, veľké množstvo otvorených, moriacich a fosfátovacích procesov vyžaduje vykurovanie, čo vedie k povrchovej úprave nie je ani ochrana energie, ani ochrana životného prostredia a kontrola kvality produktu je tiež nepríjemnejšia, transformácia obrovský priestor, V súčasnosti sa z aplikácie môže naučiť niekoľko druhov procesov povrchovej úpravy:
(1) mechanické striekanie + on-line kontinuálne chemické morenie alebo ultrazvukové čistenie + bór on-line spracovanie, technológia je zrelé, v oceľovej šnúre, rezací drôt, guľôčkové drôty a vysokotlakové hadice a iné výrobky zrelé použitie s vysokou výrobnou účinnosťou, Kvalita a stabilita výrobku s menej kyslou, relatívne úsporou energie;
(2) strieľanie peening + elektrolytické fosfátovanie, ale aj príležitostné použitie, požiadavky na povrchovú úpravu z drôtu z legovanej ocele, je tiež lepší výrobný proces, vysokorýchlostné železné pilulky na povrchu drôtu zlepšenie kvality, zlepšiť život na jar veľký prínos;
(3) mechanické zbrane + spracovanie pásov + on-line Tu Peng, ale náklady na opasok sú relatívne vysoké, ale šetrnejšie k životnému prostrediu;
(4) tunelového typu viacvrstvového morenia, systém je tiež celý objem povrchovej úpravy, ale vysoká úroveň automatizácie, drôt v uzavretej tunelovej peci v čistení rybníka, využitie kyseliny je vysoké, ale investícia je veľká , Ročná produkcia 100.000 ton výrobných liniek, investície do 6 miliónov juanov.