E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Analýza vzťahu medzi životom a zakrivením studenej ťahanej zliatinovej ocele

Aug 29, 2017

Analýza vzťahu medzi životom a zakrivením studenej ocele z legovanej ocele
Štruktúrovaný hliníkový oceľový drôt sa bude navíjať na cievke počas aplikácie, podľa najnovšieho výskumu, v tomto prípade zlisovanom drôte z drôtu z valcovaných za studena a život je určitý vzťah. Poďme sa pozrieť na vzťah medzi týmito dvoma.
Polomer zakrivenia zakrivenia je pomer priemeru valca stúpacieho bubna k priemeru bubna navijaku a priemeru drveného drôtu zo zliatiny za studena. Dilučný drôt zo zliatiny za studena v oblasti použitia procesu ohybového namáhania sa zvýši, amplitúda striedavého napätia sa zvýši. V prípade rovnakého napätia bude priemer bubna znížený, deformácia ohýbania drôtu bude väčšia, potom bude drôt urýchlené opotrebovanie, životnosť drôtového drôtu za studena bude kratšia. Naopak, čím väčší je priemer bubna, tým sa znižuje ohybová sila z drôtu zo zliatiny za studena, takže životnosť lana bude dlhšia. Podmienky, ktoré dovoľujú prípadu zlepšiť priemer bubna, sú preto preferovaným spôsobom, ako zlepšiť životnosť lana.
Keď je kladka usporiadaná v trecieho zdviháku, je potrebné vyhnúť sa opačnému ohnutiu drveného drôtu z legovanej ocele. Obrátené ohýbanie, potom zliatina z drôtu za studena bude viac obrátené ohýbanie, v tomto striedavom strese to zníži životnosť zliatiny z drôtu zo studenej ocele.
Stručne povedané, použitie studenej ťahané zliatiny oceľového drôtu život s mnohými faktormi, takže prijať rôzne opatrenia. Pri výbere oceľového drôtu z legovanej ocele za studena by sa mala zaručiť kvalita, ale aj pri každodennom používaní údržby z legovanej ocele, predovšetkým v korozívnom prostredí. Tým sa predlžuje životnosť drôteného lana, aby sa zabezpečili bezpečné a efektívne výrobné operácie.
Počiatočná cena nehrdzavejúcej ocele je všeobecne vysoká, ale existuje veľa spôsobov, ako ušetriť peniaze, napríklad nevyžaduje povlak odolný proti korózii, môže znížiť náklady na náhradné zariadenia; Časti z nehrdzavejúcej ocele ľahké, požadovaná štruktúra podporuje menej; Z dielov sú náklady na dopravu a inštaláciu nižšie; Vysoká prietoková rýchlosť znamená, že môžete použiť rúrku s malým priemerom, nepotrebujete koróziu, môžete zúžiť hrúbku steny.
Aj keď sú počiatočné náklady na nehrdzavejúcu oceľ vysoké, náklady na životný cyklus sú zvyčajne nižšie vzhľadom na úspory nákladov. Hladký vnútorný povrch môže znížiť spotrebu energie čerpadla, znížiť počet kontrol a nákladov, znížiť náklady na údržbu. Nepotrebujete prelakovanie, nemusíte nahradiť, znížiť prestoje, predĺžiť životnosť. Po skončení životnosti môže byť 100% recyklácia.
Test Kvalita zváraných oceľových drôtov za studena je dobrá alebo zlá metóda je nasledujúca:
1, vzhľad inšpekcie veľkosti: priemer (vrátane zaoblenia) povrchu, štruktúry, skrútenosti a skrútenia a iných kontrolných prvkov.
2 Skúška demontáže drôteného drôtu z legovanej ocele za studena: časť z drôtu z legovanej ocele alebo všetky rozbité alebo monofilné vlákna na skúšanie studeného ťahaného zliatinového drôtu na výpočet súčtu pevnosti v ťahu oceľového drôtu a ťahaného z drôtu z legovanej ocele výkon.
3, skúška ťahom za studena ťahaním za studena ťahaním za studena: stanovenie zliatinového drôtu ťahaného za studena v jednosmernej statickej sile pod nárazom pevnosti v ťahu, aby odolal skúške.
4, relaxačný test: zliatinový drôt ťahaný za studena pod počiatočným napätím, po určitej dobe, stanovenie testu stresovej straty.
5, skúška sploštenia: Určenie drôtu z legovanej ocele ťahanej za studena v smere deformácie pod tlakom skúšky.
6, skúška únavy: Stanovenie studeného ťahaného zliatinového oceľového drôtu za podmienok striedavého tlaku, aby vydržal opakovanú ohybovú schopnosť testu. Studený drôt z legovanej ocele: s niekoľkými alebo viacerými prameňmi tenkého drôtu skrúteným do pružného lana, drôtené lano je skrútené viacvrstvovým drôtom a potom až do jadra ako stred, určitým počtom vlákien skrútených Do špirálového lana. V strojových zariadeniach na manipuláciu s materiálom, na zdvíhanie, ťahanie, napínanie a prenášanie použitia. Vysoká pevnosť lana, nízka hmotnosť, pracuje hladko, nie je ľahké zlomiť celý koreň, spoľahlivá práca.