E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Aplikácia pružiny ventilu drôtu

Oct 09, 2017

Všetky výrobky nie sú menej prísne než požiadavky na materiál jar ventil jar najmä vysokým napätím a špeciálne tvarovaná časť ventilu jar na materiálne požiadavky krutý:

Vysoká pevnosť: pevnosť 2000MPa.

Vynikajúca kvalita obrábaného povrchu: povrch neumožňuje úplné decarburization, semi-decarburization hĺbka nesmie prekročiť 0,5% priemer drôtu, povrchové defekty hĺbka nie je väčšia ako 40μm, s cieľom dosiahnuť túto požiadavku drôt v tomto procese, povrch vyzliekol a po dvoch rôznymi spôsobmi (prostredníctvom typu a rotačné) eddy súčasného testovania, chybné diely sú automaticky strieka na logo.

Ultra čistý: oxid, sírnik inklúzií triedy dosiahol 0, obsah, materiál kyslíka obsah dusíka a meď, hliník, titán obsahový ovládací prvok požiadaviek tak výrobu ventil Pružinová oceľ potrebné vykonať zo zdroja tavenia kontroly.

Dobrý anti-relax výkon: požiadavky dlhodobej ventil na jar v 120 ~ 150 ℃ servisných podmienok, zaťaženie útlm menej ako 5%.

Jednotnosť sily: rovnaký disk značnú silu rozdiel vyše 140MPa, tvar prierezu minerálový oválny prierez zakrivenia rôzne okrúhle tangens bod, eliptický prierez dlhé a krátke osi majú špeciálne požiadavky.