E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Požiadavky automobilového dizajnu uhlíka jar oceľového drôtu

Oct 10, 2017


V súčasnom systéme automobilový zavesenie dostupné uhlíka jar ocele drôt komponenty sú špirála uhlíka jar ocele drôt, Carbon jar ocele drôt, Carbon jar ocele drôt, pneumatiky Bar uhlíka jar ocele drôtu a olej a uhlíkovej ocele jar ocele drôt. Tieto uhlíkové jar ocele drôt má svoje vlastné charakteristiky a používa sa v rôznych prostrediach. Carbon jar ocele drôtu v porovnaní s ostatné pružné prvky nie je len úlohu ostatné pružné prvky, ale trenie medzi hárky a trenie mimo pántov môže spôsobiť čiastočné tlmenia vibrácií.
Carbon jar ocele drôt široko používala, okrem vyššie uvedených dôvodov, pretože nemá stabilný výkon, nízka cena, jednoduchá konštrukcia a iné výhody. Nielen v náklade a autobus, ktorý široko používaný uhlíka jar ocele drôt, ale aj v malých áut bol tiež veľa aplikácií.
Carbon pružinovej ocele drôt tvarom, semi-eliptický listové pružiny, oválne listové pružiny. Carbon jar ocele drôt, ktorý sa používa pre použitie ako tanier jar koľajových a železničných vozidiel. V tomto prípade semi-eliptický Listová pružina je teraz najčastejšie používané tlačivo. Väčšina áut, vrátane veľkých vozidiel, používajú takmer vo všetkých rôznych uhlíka jar ocele drôtu. Z funkčného hľadiska uhlíka jar ocele drôt nie je len nutné mať určité únosnosť, ale aj musí mať určitý stupeň flexibility, možno zmierniť dopad z cesty, a títo dvaja ľudia sú často veľmi protichodné. Okrem toho skutočného využívania Listová pružina, náklady na výrobu a výrobný proces. Takže pri financovaní uhlíka jar ocele drôt, spĺňa požiadavky posledne čo najviac na základe uspokojenie bývalej.
Carbon jar ocele drôt je najčastejšie bod v živote, to je široko používaný, takmer všetkých oblastí života môžete vidieť jeho tieň, ktorý pri spracovaní uhlíka jar ocele drôtu je potrebné venovať pozornosť tomu, čo? Bohatí hardware k vám.
Carbon jar ocele drôt s žiadnu podporu prsteň a Carbon jar ocele drôt a drôt priemer je príliš malá. Avšak koniec kábla môže nie uvoľnil a otrepy, treba odstrániť. Potreba zvárať vedúci multi-Strnádka jar, dĺžka zváracie miesto kde by mal byť menej než 3-násobok priemeru kábla (najdlhšia nesmie byť väčšia ako 10 mm). Dĺžka vykurovacieho by mala byť necelý zase po pomletí potrebu hladké brúsenie, zváranie plameňom v zváranie častí treba miestne nízkoteplotné žíhanie.
Podpora prsteň podľa požiadaviek výrobku možno vychladnúť a horúce a dve metódy. A potom využívajú teplo a spôsob neumožňuje jar do spark alebo zubov, kremík Meng ocele teplota nesmie byť vyššia ako 850 stupňov, nosný krúžok a efektívne ring by mala byť účinná kontakt, priepasť môže nesmie presiahnuť 10% medzi betwe kruh EN nominálne.
Multi-Strnádka jar charakteristiky je možné stanoviť úprava vedenia, vinutie systému keď kábel z potrebu relatívne úpravy. Twist rozstup môže trvať 3 - 14 krát priemer drôtu, ale všeobecne trvať 8 - 13 krát najlepšie, pružiny potrebovať aj výška a konci krúžok, priemer a drôtu výkon má veľmi blízky vzťah, môžete priamo upraviť položku alebo málo treba zmeniť.
Dôležité uhlíka jar ocele drôt sprísnenie času je 24 hodín, bežného uhlíka jar ocele drôtu je 6 hodín alebo kontinuálne kompresia 3 - 5 krát, zakaždým na udržanie 3-5 sekundy. Po stlačení uhlíka jar ocele drôtu a pitch Qin osi sú 10% priemerom vretena, rozdiel je príliš malé a rozdiel je príliš vysoká, aby uhlíka jar ocele drôtu ohnúť. Ak jeden z pružinovej ocele uhlíkové drôty pokazené, treba regenerovať.