E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Výrobky z drôtu z uhlíkovej ocele môžu odolávať vyššej odolnosti proti praskaniu

Sep 08, 2017

Výrobky z drôtenej ocele môžu odolávať vyššej odolnosti voči praskaniu

Pevnosť v tlaku oceľového drôtu nie je vyššia ako v prípade obyčajného betónu, ale skúšobnou analýzou betónu z drôtu z uhlíkovej ocele sa zistí, že vzorka je po drvení čistá (dosahuje maximálnu pevnosť v tlaku a návrat oleja v skúšobnom stroji). lisovanie na tlak, ale tiež má značnú únosnosť, to znamená zvyškovú pevnosť železobetónového drôtu z uhlíkovej ocele. Takzvaná zvyšková pevnosť v tlaku sa vzťahuje na prvé zaťaženie na maximálnu pevnosť v tlaku, drôt z uhlíkovej ocele vzorka na prvom mieste Únosnosť vzorky sa nazýva reziduálna podporná sila a výška vyrovnávacej štrbiny súvisí s povahou základu a výškou budovy. Dúfame, že prostredníctvom vyššie uvedeného opisu, môžete mať lepšie pochopenie a pochopenie drôtu z uhlíkových ocelí, samozrejme, v stavebníctve, význam jeho existencie je veľmi dôležitá.Carbon Oceľový drôt je vyrobený z vysoko kvalitného tvrdého oceľový drôt, spojený s radom drôtu z uhlíkovej ocele, aby sa zabezpečilo jednoduchšie, rýchle a jednotné miešanie a oba konce tvaru háku na spevnenie betónu so silou na kontrolu trhlín, zlepšenie výkonu projektu má veľmi dobrý účinok ; odolnosť voči výrazným teplotným zmenám Okrem ocele z uhlíkovej ocele v oblasti konštrukcie má veľký efekt karbónový drôt vystužený uhlíkovým drôtom účinne bráni rozširovaniu mikrotrhlín v betóne a tvorbe makroskopických trhlín, betónová pevnosť v ťahu, odolnosť proti ohybu, rázová húževnatosť a odolnosť proti únave v betónovom hydroizolačnom prípravku z umelej ocele s odolnosťou proti vlhkosti, trhline, opotrebovaniu a ďalším výhodám suterénu a civilnej obrany. Betónový železobetón, ako je napríklad hydroizolácia čerpadiel podzemných vôd, je druhom nového viacfázového kompozitného materiálu, ktorý je vytvorený pridaním chaosu do krátkeho drôtu z uhlíkovej ocele v bežnom betóne, čo výrazne zlepšuje ťahovú, ohýbaciu, únavovú výkonnosť a dobrú ťažnosť.

Uhlíková oceľ Drôt používaný pri miešaní betónu, použitie mnohých oblastí v stavbe, takto:

Domáca a zahraničná priemyselná budova, letisko, prístavná chodník a dvor

Podzemné úseky a rôzne druhy betónových prefabrikovaných, veľmi vysoko výkonných betónov

Diaľničný most a chodník, mosty a konštrukcia a iné typy spevnenia betónovej konštrukcie

Ochrana vodných zdrojov a vodných elektrární, protiprúdové brúsenie a vysokootáčkové prúdenie

Banské studne na posilnenie niekoľkých opravy, tunel striekaný betón, komunálne inžinierstvo

V mnohých priemyselných odvetviach má oceľový materiál veľkú úlohu, hlavne preto, že oceľ má silnú tvrdosť, takže keď sa používa, je stále veľmi spoľahlivá, ale oceľ je ťažké robiť tieto veci, chceme byť veľmi jemné veci, pretože je to príliš ťažké, zlé ovládanie, takže teraz existuje vlákno, uhlíková oceľ a oceľ sú tiež rovnaké tvrdosti je veľmi silná, ale uhlíkový drôt má výhodu, to je veľmi jemné, možno použiť na mnoho aspektov.

Hoci sa oceľový drôt neobjavil dlho, ale bol aplikovaný na mnohé oblasti, odrody vlákien sú čoraz viac. Vlákna v rade vlákniny sú najrýchlejšie rastúce, najbežnejšie používanie nových betónových kompozitných materiálov. Ak je betón do radu drôtov z uhlíkovej ocele, potom môžete výrazne zlepšiť odolnosť voči trhlosti betónu a proti štrajku, ale aj zlepšiť húževnatosť betónu. S radom uhlíkových ocelí Wire, môže zlepšiť kvalitu projektu môže ušetriť veľa materiálov a pracovných síl.

Uhlíkové oceľové drôty sú v podstate s cementom na miešanie, takže tu sú požiadavky na cementovú nálepku, nie všetky môžu, podľa pokynov na konkrétne môže byť, hlavne nie menej ako 425 cementu. Nasledujúca dĺžka priemeru častíc nesmie presiahnuť uhlíkový drôt. V prípade výrobcov polyetylénových vlákien, ktoré sa používajú pri voľbe iných materiálov, materiály z betónu z uhlíkových ocelí by mali spĺňať aj príslušné ustanovenia železobetónu pri výbere surovín k ustanoveniam.