E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Drôt z uhlíkovej ocele Čo je vysoko uhlíková oceľ Wire

May 26, 2017

Drôt z uhlíkovej ocele Čo je drôt z vysoko uhlíkovej ocele, drôt z vysoko uhlíkovej ocele po vysokom ohriatí a tvrdnutí, s vysokou pevnosťou a tvrdosťou, vysokou hranicou pružnosti a obmedzením únavy (najmä medzou únavovej medzery), výkon pri rezaní je prijateľný, ale zvárací výkon a nízka deformácia za studena.

Vzhľadom na vysoký obsah uhlíka, kalenie vody, ktoré je náchylné k prasknutiu, takže pri použití dvojkvapalného kalenia (kalenie vodou + chladenie olejom) sa v častiach s malým prierezom používa kalenie oleja. Tento typ ocele sa zvyčajne potlačí temperovaním alebo normalizáciou pri strednej teplote alebo pri povrchovom kalení. Používa sa hlavne pri výrobe pružinových a opotrebovaných dielov. Uhlíkové oceľové drôty v podstate nie sú pridané legujúce prvky drôtu z vysoko uhlíkovej ocele, ale aj nástroj drôtu v nízkych nákladoch, dobré spracovanie za tepla a chladu, použitie širokej škály ocele. Pružinový oceľový drôt, vrátane drôtu z vysoko uhlíkovej ocele, drôt z vysoko uhlíkovej ocele je druh pružinového drôtu. Tí, ktorí môžu robiť prameň, môžu byť nazývaní pružinový oceľový drôt a vysoký obsah uhlíka, ktorý má vysoký obsah uhlíka.

Uhlíková oceľ Vlastnosti: Vysoká pevnosť a tvrdosť, vysoká medza pružnosti a medza únavy (najmä medzera medzi únavou medzery), výkonnosť pri rezaní je prijateľná, ale zvárací výkon a slabá plastická deformácia za studena.

Hlavne odkazuje na kvalitu uhlíka je menej ako 2,11% bez zámeru pripojiť sa k legujúcich prvkov ocele, niekedy označované ako uhlík alebo uhlíková oceľ.

Uhlíková oceľ sa tiež nazýva uhlíková oceľ, čo znamená, že obsah uhlíka vo Wc je menej ako 2,11% zliatiny železa a uhlíka.

Uhlíková oceľ okrem uhlíka tiež zvyčajne obsahuje malé množstvo kremíka, mangánu, síry, fosforu.

1) drôtu z uhlíkovej ocele Podľa použitia uhlíkovej ocele možno rozdeliť na uhlíkové konštrukčnej ocele, uhlíkovej ocele a ľahké rezanie oceľových konštrukcií tri kategórie, uhlíková konštrukčná oceľ je rozdelená na inžinierske konštrukcie ocele a strojárskej výroby konštrukčnej ocele dve;

(2) podľa spôsobu tavenia možno rozdeliť na plochú oceľovú pec, konvertorovú oceľ;

(3) Podľa metódy deoxidácie je možné rozdeliť na vriacu oceľ (F), zomretú oceľ (Z), polokomprimovanú oceľ (b) a špeciálnu sedatívnu oceľ (TZ);

(WC ≤ 0,25% -0,6%) a ocele s vysokým obsahom uhlíka (WC> 0,6%), uhlíková oceľ sa môže rozdeliť na nízkouhlíkovú oceľ (WC ≤ 0,25%

(Vrátane fosforu, síry je vyššia), vysokokvalitná uhlíková oceľ (vrátane fosforu, nízka síra) a vysoko kvalitná oceľ (vrátane fosforu, síry nižšia (5) podľa kvality ocele možno rozdeliť na bežnú uhlíkovú oceľ). prémiová oceľ.

Opis: Všeobecná uhlíková oceľ s vyšším obsahom uhlíka je väčšia tvrdosť, tým vyššia je pevnosť, ale plast je nízka