E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Príčina lomu matracu Carbon Spring Steel Wire

Nov 01, 2017

Príčina zlomeniny matracu Karbónový oceľový drôt
Okrem niektorých externých faktorov existujú nečistoty a ďalšie faktory spôsobené zlomeninou.
1, matrac Carbon Spring Steel Wire v prítomnosti nekovových inklúzií, podkopávať kontinuitu organizácie, zohral úlohu v mikrotrhlinách. Pri vystavení vonkajším silám sa najprv vytvorí dodatočná koncentrácia napätia na vrchu inkluzií. Keď dosiahne koncentrácia stresu určitú veľkosť, dôjde k praskaniu karbidu alebo v karbide a substráte pri spojení trhliniek. Keď trhlina dosiahne veľkosť nestabilného stavu, okamžite zlomí krajinu.
1, matrac Carbon Spring Steel Wire na odstránenie trhlín, subkutánnych bublín a nekovových inklúzií bude spôsobený prasklinami v defektoch drôtených tyčí a ďalší proces vykurovania políčkou spôsobí aj praskliny hotového výrobku.
2, proces skladovania a prepravy môže spôsobiť po rýchlom ochladení povrch z matíc Carbon Spring Steel Wire, čo vedie k vytvoreniu povrchu tvrdenej vrstvy, čo vedie k dokončeným povrchovým trhlinám.
Ak chcete vykonať tieto kontrolné opatrenia:
1, aby sa zabránilo povrchovým trhlinám, podkožným bublinám a nekovovým vtrúseninám z oceľového drôtu matraca, sa pri výrobe ocele používa slabý chladiaci systém, polomer oblúka veľkého odlievania stroja, liatie práškovej formy, primeraná vibrácia formy, elektromagnetické miešanie formy, presné riadenie úrovne plesní a ďalšie aspekty technológie. Pri zaistení, že kvalita medi v uhlíkovom oceľovom drôte je kontrolovaná pod 0,10% a hmotnostný podiel cínu a síry v oceli sa čo najviac znižuje.
2, valcovanie na kontrolu ucho, skladanie, potreba posilniť strih hlavy a chvosta štandardizovanej operácie, aby sa zabezpečilo znázornenie starnúcej vzorky; v rovnakom čase, aby sa eliminovala povrchová trhlina matraca Carbon Spring Steel Wire, rýchlosť ohrevu a teplotný rozsah vykurovacej časti.
3, skladovanie a prepravné procesy na zvýšenie jednoduchého balenia, zníženie mechanických strát.
Existuje niekoľko dôvodov pre výpadok oceľového drôtu Carbon Spring, čo je riešenie z týchto dôvodov. Dúfame, že vyššie uvedené opatrenia vám pomôžu.
Carbon Spring Steel Wire bude mať určitý životný limit, takže ak chcete používať pred a po tom, čo kvalita môže byť zaručená, je potrebná pravidelná údržba, ak nie včasná údržba, môže to spôsobiť kvalitu produktu Pokles, potom ako ho udržať ? Dúfame, že prostredníctvom nasledujúceho postupu môžete pomôcť pri budúcom používaní.
1. Nakladanie Na všeobecné použitie kyseliny chlorovodíkovej pri izbovej teplote pre chemické reakcie, morenie po povrchu Carbon Spring Steel Wire je krásnejšie, nakladané po vyčistení povrchu kyseliny, opláchnite veľkým množstvom vody.
2. Nakladanie po potrebe fosfátovania je fosfátovanie rozdelené na fosfátovanie pri vysokej teplote a fosfátovanie na strednú teplotu, flexibilitu pri vysokej teplote a vysoké náklady, spotrebu energie, ale výkon je stabilnejší, karbonový oceľový drôt je vyššia kvalita, Kvalita nie je vysoká teplota fosfátovania vysokej kvality. Rovnomerne jemná fosfátová vrstva je dôležitým ukazovateľom fosfátovania karbónového oceľového drôtu s vysokou kvalitou fosfátovania, aby sa zaistilo, že karbonový oceľový drôt, alkalický materiál, korózia atď. Na zlepšenie životnosti karbónového oceľového drôtu je vysokokvalitný karbonový jar Oceľový drôt je dôležitým ukazovateľom merania.
Udržiavanie Carbon Spring Steel Wire tiež priamo určuje, či to bude mať vplyv na jeho životnosť v budúcnosti. Môže to spôsobiť problémy, ako je korózia, zlomený drôt, opotrebovanie, ale ak je liečba včasná, je možné sa vyhnúť týmto problémom. Záleží na tom, že používateľ nie je naozaj odhodlaný udržiavať.