E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Klasifikácia a použitie Alloy oceľový drôt

Oct 14, 2017


Legovanej nástrojovej ocele drôtu:legovanej nástrojovej ocele drôtu bežne používa ocele legovanej ocele, Nástrojová oceľ pre vysokú rýchlosť a legovanej ocele zomrieť. Tento druh ocele uhlíkové obsahu a vysokým obsahom legujúcich prvkov, takže Vysoká tvrdosť, zlá plasticity, čerpanie ťažšie. Surovina je zvyčajne podrobiť spheroidizing žíhanie a kvalita spheroidizing žíhanie je kľúčom k hladký priebeh čerpania. Nástrojová oceľ drôt zliatiny s kyseliny sírovej alebo kyseliny chlorovodíkovej morenia, a niektoré zmiešané s kyseliny sírovej kyslé morenie. Vypracované v lime lime povlak alebo obsahujúce vápno vrstva obsahujúca meta-prášok. Ako niektoré high-uhlíka vysoko legovaných nástrojových oceľového drôtu kreslenie deformácia je ťažšie, niekedy pri výrobe teploty na zmenu kreslenie deformácie podmienok.

Zliatiny zváracie drôty:vhodná pre oblúkové zváranie, zváranie plameňom, ponorené oblúkové zváranie, zváranie electroslag, najmä plynové zváranie a iné účely zliatiny drôtu. Vyrobený zo špeciálnej zliatiny konštrukčnej ocele, vrátane mangánu a mangánu kremíka, mangánu molybdénu, mangánu kremíka molybdénu, mangánu kremíka molybdénu titán, molybdén vanád mangán, chróm molybdén, chróm molybdén vanád, chróm nikel molybdén, chróm mangánu kremíka. Chemické zloženie Zvárací drôt má veľký vplyv na kvalitu zvaru. Úloha pridaním určitých legujúcich prvkov v oceľ je: (1) deoxidation; (2) posilnenie zvaru; a (3) kontrolu obsahu uhlíka. Keď obsah uhlíka je vysoká, zvaru je ľahké bezva, póry sú veľké a splash je veľký. Preto obsah uhlíka zváracieho drôtu je vo všeobecnosti nižšia ako hlavný kov a strata pevnosti sa skladá z posilneného legovací prvok. Drôt je väčšinou dodaná v stave ťahané za studena, ale môže tiež teplo ošetrené, nakladané a čistiť podľa požiadaviek užívateľa alebo dodávané s drôtom s určitými pevnosťou. Na zvýšenie vodivosti, ponorené oblúkové zváranie a zváranie plameňom tienené drôtu vo všeobecnosti vyžadovať povrchu medenie, a aby zabezpečili, že náter je pevný a jednotné. Hladkosť povrchu drôtu (stupeň korózie) a čistoty (stupeň ropných zvyškov) ovplyvniť aj kvalitu zvaru. Hladký povrch a čistotu, vodivý kontakt je dobrý, stabilita oblúka, menej splash, čo môže zlepšiť kvalita zvaru. S cieľom zlepšiť stupeň hladkosť, v hotovom výrobku kresba by mala prijať vyššie celkové zníženie sadzby a kreslenie viackrát. Mazivá môže ovplyvniť čistota povrchu a by sa mali rozumne vyberať. Okrem pevných drôtov, výroba drôtov rúrkové (jadro) má tiež veľký rozvoj.

Zliatiny studenej kovanie oceľového drôtu:použiť na dôležitejšie nity a skrutky, hlavné oceľové nity pre mangánové ocele, chrómu mangánu kremíkové ocele, chrómu niklu kremíka ocele. Sú hlavné požiadavky na drôt: vysoká kvalita povrchu, zabezpečiť, že po studenej kovanie bez trhlín; vysoká húževnatosť. Je rozdiel medzi nitované ocele a zodpovedajúce ocele S, P obsah je nízka, menej nečistôt. Drôtené tyče tepelného spracovania je vykonaný neúplné žíhanie alebo izotermická žíhanie získať karbid spheroidization. Polotovary vyrobené pomocou rekryštalizácia žíhanie. Karbidy tendenciu zaokrúhlia viacerých žíhanie a ťahanie za studena. Hotový výrobok dodáva ťahaná alebo tepelne ošetrených štátu. Zliatiny studenej kovanie oceľového drôtu morenie pomocou bežných morenie procesu, ale preto, že kvalita povrchu drôtu a morenie kvality, na operácii aby sa zabránilo nad morenie, morenie nie je čistý a vodíkovej krehkosti. Za studena kované legovanej ocele je low-uhlíka nízkolegovanej ocele, plast je lepšie, ale aby povrch kvalitu, výkres všeobecného používania menších prejsť zníženie sadzby a väčšiu celkové zníženie sadzby. Hotový výrobok je zvyčajne vytiahol len jeden, a miera zníženia je regulované na % 26le; 10%.

Drôt z nehrdzavejúcej ocele:nerez drôt produkcie vo výrobe alloy oceľový drôt je vysoký stupeň obtiažnosti, jeho tepelného spracovania, povrchovú úpravu a kreslenie proces má svoje jedinečné miesto. Nerezové lanko delí hlavne austenitických, martenzitická a feritové nerezový drôt 3, z ktorých prvé dve kategórie sú viac.

Austenitickej nerezovej ocele drôt:18-8 drôt z nehrdzavejúcej ocele ako typické, pre oceľového pružinového drôtu, klavír drôt, studená kovanie drôt a drôt. Väčšinou na ťahané za studena štát dodania, ale aj na tepelné spracovanie dodávky. Výroba takýchto drôty, polotovary a hotové výrobky sú ošetrené tepelného spracovania. Povrchový oxid film je pomerne hustá, stabilný charakter, vo všeobecnosti s fusidine - triacid znovu umyť (pozri drôtený prút chemické odhrdzovače) treba odstrániť. Mierne oxidu film môže tiež byť odstránené s kyseliny fluorovodíkovej dusnatý kyslé morenie. Po morenie môže byť použité medi, šťaveľan liečby alebo Tuyuan Ming prášok - vápno ako mazací povlak. Po ošetrení riešenie austenitickej nerezovej ocele, hoci dobrá plasticita, ale tendencia k práci kalenie silné, deformačná odpor, kreslenie drôt vyžaduje dobré mazivo a vhodné formy.

Martenzitická nerezová oceľ drôt:hlavných odrôd zdravotníckeho zariadenia s oceľového drôtu a špeciálny drôt a tak ďalej. Výroba martenzitická nerezová oceľ drôt, suroviny v valcovaním musí byť pomalé a spheroidized liečby zabrániť trhliny, a na ťahu pre organizáciu pripraviť. Odstránenie oxidu film, zvyčajne prvá alkalických umývanie, a potom kyseliny chlorovodíkovej alebo kyseliny chlorovodíkovej s kyseliny sírovej morenia. Môže byť použitý ako vápna a vápna ako mazací povlak. Po kreslenie oceľový drôt sa odstráni v zvyškového maziva najskôr po tepelnom spracovaní zabrániť existencii pnutia spôsobené praskanie oceľového drôtu.