E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Ochranné zručnosti vlasovej kapele

Jun 13, 2017

Ochranné zručnosti na ochranu vlasov
Starostlivo dodržiavajte pokyny na starostlivosť o nálepku. Bavlnené pásy umyte, aby sa predišlo prehriatiu a predĺženiu sušenia. Sušenie v sušičke môže spôsobiť, že bavlna vlasová kapela je viac nafuchavá a mäkká a suchý záves nemôže dosiahnuť tento efekt.
Množstvo pracieho prostriedku, ktorý sa používa na bielizni na odporúčanom množstve, môže spôsobiť, že vlasový pás bude jemnejší. Vyhnite sa odlievaniu čistiaceho prostriedku priamo na pásiku na vlasy a odlievanie pracieho prostriedku priamo na pásik vlasov spôsobí, že zvyšky čistiaceho prostriedku zostanú vo vlasovom páse, aby spôsobili tvrdnutie vlasového pásu. Vyberte slabý čistiaci prostriedok a minimalizujte používanie chlórového bielidla.
Často nemôže byť použitý zmäkčovač tkanín. Vyhnite sa použitiu zmäkčovadla na textílie obsahujúceho silikón, takéto mäkké činidlo po použití vrstvy vosku ovplyvní absorpciu vody.
Tmavé pásy na vlasy a svetlá farba oddelené umývanie. Nepoužívajte umývanie vlasových pásov s odevmi obsahujúcimi zipsy, háčiky alebo gombíky, ktoré môžu poškodiť pásku na vlasy. Neodosielajte vlasy a oblečenie dohromady, froté látka bude tenký a tenký mäkký odev zabalený vo vnútri.
Vlasový pás v oblečení na úplne otvorenom vertikálnom vyschnutí, aby sa rýchlo vysypal. Počet, koľkokrát počet umývanie používanie vlasov s časom, čím menší je počet umývania, tým dlhšie používanie pásky na vlasy. Nedávajte pás mokrých vlasov príliš dlho, spôsobí plesne a baktérie.
Bavlnené pásy umyte, aby sa predišlo prehriatiu a predĺženiu sušenia. Pri sušení môže byť stroj zrolovaný, bavlnené vlasy môžu byť viac nafuchavé a mäkké a suché zavesenie nemôže dosiahnuť tento účinok. Najlepšie nie je vystavenie slnečnému žiareniu alebo vynútenému ohrevu teplom s vysokou teplotou.
Malé množstvo použitého čistiaceho prostriedku môže spôsobiť, že vlasový pás bude jemnejší. Aby sa zamedzilo vylúhovaniu pracích prostriedkov priamo na pásiku na vlasy, zbytok čistiaceho prostriedku spôsobí stuhnutie vlasov a minimalizuje chlórové bielenie.
Často nie je možné použiť zmäkčovač tkanín, inak ovplyvní pás absorpcie vody.
Počet, koľkokrát počet umývania používania pásky na vlasy, koľkokrát menej, koľkokrát s dlhším používaním vlasov.
Mokrý pás na vlasy, ktorý je umiestnený príliš dlho alebo dlho, sa nedá vysušiť, spôsobí plesne a iné baktérie. Výskyt plesne pásy vlasov po sušení spôsobí, že vlákna krehkú zlomeninu, rýchle pretrhnutie.
Ako vytvoriť vlasy pásky stať sa mäkké a zložité, môže byť asi 3 libier vody plus 20 gramov uhličitanu sodného alebo vhodného zmäkčovadla variť po dobu 10 minút, a potom boli umyté teplou vodou a studenou vodou niekoľkokrát na to.