E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Čelenka kúpiť zbraň odborníkov

Jun 13, 2017

Čelenka nakúpiť odborníkov zbraň
Leto príde, čelenka, čelenka, Osuška, župan je časté používanie sezóny. Ale reportér zistil, že spotrebiteľov, nákupu a používania takýchto výrobkov, tam sú ešte niektoré otázky. V tomto vydaní sme pozvaní veteránov priemyslu, pre každého, aby urobili po jednom odpovedať na otázky.
Otázku, jeden
Kupujeme často čelenka, osušky často počuť dlhé strižových bavlny, krátka bavlna, egyptskej bavlny tieto pojmy. Čo tieto kategórie znamenajú? Aké sú iné bavlnené výrobky v ich každodennom živote?
Podľa HOLA Tellus a hudba komoditami oddelenie (hlavovým) project manager Mao Hongmei Úvod, čelenka textilného materiálu zo širokej škály body, rozdelené do bavlny a vlákien, dva. A potom rozdelil, bavlny je všeobecne rozdelený podľa pôvodu, ako sme boli oboznámení s bavlny Sin-ťiang v Číne, Spojených štátoch produkoval Americkej bavlny, je výroba juhoázijských subkontinente z egyptskej bavlny. Rozdeliť podľa dĺžky bavlnené vlákno možno rozdeliť do Pima bavlna, dlhé bavlnené, krátku bavlnu. Pima Bavlna je top dlhé strižových bavlna, bavlnené vlákno dĺžky najlepších bavlny, nasleduje dlhé strižových bavlny, najznámejšia je Xinjiang dlhé strižových bavlny a egyptskej bavlny dlhé strižových.
Otázka dvoch
Okrem bežných bavlny, ale aj pozri sójový proteín čelenka, jade vlákniny, chitín vlákniny, bambusové uhlíkové vlákno, drevných vlákien a iných materiálov, čelenka produktov, tieto produkty v názve niektoré prírodné materiál, je tento materiál patrí do prírodný materiál? Aké sú vlastnosti týchto materiálov v porovnaní s bavlnou?
Mao Hongmei Úvod, produkty vlákniny sú rozdelené do dvoch druhov, jeden je prírodné vlákno, jeden je chemických vlákien. Prírodných vlákien odkazuje na extrakciu živočíchov, rastlín, nerastov a cez sériu spracovaných vlákien. Rozdelený do rastlinných vlákien (napr. bambus uhlíkových vlákien, drevných vlákien, sójový proteín vlákniny), zvieracie vlákno (napríklad hodvábne vlákno), minerálnych vlákien (napr. jade vlákniny). Chemické vlákno sa odkazuje chemickej extrakcie vlákien, umelých vlákien (napríklad viskózového vlákna), syntetické vlákna (napr. polyester, nylon, polypropylén), anorganických vlákien (napr. sklené vlákno, uhlíkových vlákien).
Rozdielne vlastnosti rôznych vlákien, ich výrobky sú tiež odlišné. Mao Hongmei aj nám dal dva príklady ilustrujú: napríklad bambusové vlákno v prírodných vlákien, tento materiál pocit hladkej, dotyk ako hodváb vo všeobecnosti. Absorpcie vlhkosti je lepší, a Bambusové drevené uhlie sám má niektoré antibakteriálny antibakteriálne funkciu, nevýhodou je absorpcia vody ako bavlnený čelenka je horšie, je rafinovaný a opätovného spracovania, ako bavlna materiál prirodzenejšie; syntetických vlákien je tiež naše najpoužívanejšie polyesterového vlákna, trhu predať niektoré jemný vlákniny čelenka, uteráky sú viac tohto materiálu. Jeho charakteristiky sú dobrú nasiakavosť, látka svetlo, silné detergency, nie je ľahké vlasy strata fade, dlhá životnosť. Nevýhodou je spôsobené chemickou syntézou, tak prirodzené a zdravé, tak tento druh materiálu bežne handry, rohože a iné kožné kontakt s menej. Ak kontakt s ľudským telom, potom väčšina z časti bavlnené tkaniny z polyesterových zmesi materiálu.