E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Ako sa vyhnúť korózie v používaní jar oceľového drôtu

Sep 19, 2017

Ako sa vyhnúť korózie v prevádzke pružina oceľ drôt
Pružina ocele drôt používaný v našom každodennom živote je veľmi časté, použitie jar ocele drôt v procese je ťažké vyhnúť sa používania škodlivých plynov v korozívnom prostredí, takže jar ocele drôt musí mať dobrú odolnosť proti korózii na ochranu jeho normálneho používania.
Ako použiť jar ocele drôt aby sa zabránilo korózii? Môžeme použiť oxidácii tvoriť oxidu film na povrchu oceľového pružinového drôtu, čím sa zabráni korózii plynu. Oxidačné ošetrenie je schopný znížiť trenie ocele drôt jar, jar ocele drôt používanie bude podliehať opakované rozťahovanie a stláčanie, tak, že sa trenie s komorou, jar, ktorá je dôvodom pre predčasné zlyhanie jar Oceľového drôtu.
Oxidácia jar ocele drôt, oxidu film v malé póry môžu byť uložené v oleji, takže ktorý môžete hrať veľmi dobré mazacie a oxidu film má tiež dobrú odolnosť proti tepelnej ochrany na zabránenie Spring Steel Wire predčasné zlyhanie jar stee l drôt po oxidácii, po niekoľkých pokusoch, žiadne zlomeniny a iné javy, preukážu, že oxidačný proces do určitej miery zlepšiť život jar ocele drôt.
V procese pomocou Spring Steel Wire sme mali venovať pozornosť údržbe jar ocele drôt zabrániť korózii a tak ďalej, tak, aby chránil jar ocele drôt použitý dlhodobejšie, ak chcete vedieť viac Spring Steel Wire údržby znalostí , ste vítaní k zanechať odkaz alebo telefónu, kontaktujte nás, naši zamestnanci budú včas za vaše služby.
Spring Steel Wire je jednoduchej konštrukcie, stabilná výkonnosť produktu, v našom každodennom živote je veľmi časté, túto jar ocele drôt vo výrobnom procese je niektoré základné požiadavky a dnes sme riadiť Spring Steel Wire výrobcovia pochopiť Výrobné požiadavky ďalšiu jar ocele drôt Bar.
Jar Steel Wire práce bez trenia, nebude produkovať flutter, Pružinová oceľ menšie, je malé ľahké výrobky, takto zaviesť požiadavky torzné tyče jar ocele drôtom.
1. obe konce vyžadujú. Oboch koncoch znepokojujúce odporúča voľné kovanie metóda alebo bar top znepokojujúce pre tvarovanie, s cieľom získať jednotné prietokové množstvo vlákniny. Zrnko streamline vlákien je orientovaná v smere torzné tyče a kovových kryštálov vlákien prechodu spline zuby nie sú poškodené.
2. povrch spracovanie požiadavky. Povrchu drôtu oceľ jar treba ponechať dostatočný obrábania príspevok na zabezpečenie konečnej sumy brúsenie a brúsenie času je potrebné na zabezpečenie, že obrábacie presnosť nie je možné. Pokiaľ povrch je spracovaná na paneli Torzná pružina ocele drôt, predloží sa tabuľky s decarburization stupeň a povrchových vád povrchu ve ľkosti.
Tepelné spracovanie tepelné spracovanie je kľúčom k zlepšeniu pevnosť oceľového pružinového drôtu, tepelné ošetrenie si jar oceľový drôt dosiahnuť maximálny pracovný stres.
4. povrchová ochrana liečby. Aby sa predišlo korózii a mechanické poškodenie povrchu, povrchové úpravy (napr. fosfátovanie, farba liečby) a gumičkou, nylonové plátno, epoxidové živice farby a iné metódy majú byť chránené.
5. požiadavky na materiál
Suroviny musia spĺňať požiadavky technických požiadaviek pre oceľ. Materiály majú vo všeobecnosti žiadne zmršťovanie, biele škvrny, horúce praskliny a iné chyby, ktoré ovplyvňujú použiteľnosť materiálu. Ako síra, fosfor na torzné tyče Spring Steel Wire materiálne vlastnosti veľký vplyv, tak ich obsah musí kontrolovať v rámci 0,04% a lepšie prokalitelnosti.