E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Ako skontrolovať kvalitu uhlíkovej ocele drôtu

Jun 13, 2017

Ako skontrolovať kvalitu uhlíkovej ocele drôtu
Uhlíkovej ocele drôtu, tiež známy ako žiarového zinku a žiarové pozinkované: je účinné korózie kovov ochranou, používa hlavne v rôznych odvetviach kovová konštrukcia zariadení. Hrdze po oceľových ponorí do približne 500 ℃ topí roztok zinku, aby povrchu ocele priradili vrstvou zinku, ktoré hrajú účel korózii.
Carbon Steel Wire výrobcov povedať, povrch uhlíkovej ocele povrchová úprava môže byť videný na kvalitu uhlíkovej ocele je dobré alebo zlé. Ak sila zinok pripojený k drôtu je veľmi zlá, potom uhlíkovej ocele drôtu výrobcovia vám povedať, že tento uhlíkovej ocele drôtu je najlepšie kúpiť, pretože tento uhlíkovej ocele drôtu je určite zlá kvalita uhlíkovej ocele drôtu.
Carbon Steel Wire výrobcovia vám vysoko kvalitné uhlíkové ocele drôt pripojené k povrchu vrstvy zinku je pomerne silná, tak, že nakupujeme uhlíkové ocele drôtu pri pohľade hrúbka vrstvy zinku stroja môže byť súdený zhruba Uhlíková oceľ Kvalita nie je upscale.
Zinkovanie line je reakcia kov roztavený matrix vrstvou zliatiny železa, tak, aby kombinácia substrátu a povlak. Pozinkované línia je najprv nakladané, oxid železitý odstrániť povrchu drôtu, nakladané, umyť cez nádrž roztoku alebo chloridu amónneho alebo zmiešané vodného roztoku, chlorid zinočnatý a chlorid zinočnatý, a potom do žiarového nádrže. Uhlíkovej ocele drôtu s Jednotná vrstva, silnú priľnavosť, dlhá životnosť a iné výhody.
Horúce uhlíkovej ocele drôtu substrát s bazénom komplexné fyzikálne a chemické reakcie, k vzniku odolných voči korózii zinku - železnej zliatiny štruktúra úzkej vrstvy. Zliatiny vrstva je integrovaný s vrstvou čistého zinku a drôt substrát. Preto jeho odolnosť proti korózii je silný.
Uhlíkové ocele drôt Zn, veľmi málo pozinkované, len 10-50g / štvorcový meter, svoj vlastný uhlíkovej ocele drôtu odolnosť proti korózii ako veľa rozdiel. Pravidelné pozinkovaného oceľového drôtu výrobcu, s cieľom zabezpečiť kvalitu, najviac Nepoužívajte elektro-pozinkované (studené pokovovanie).
Len tie malé, zastarané vybavenie a použitie malých podnikov elektro-pozinkované, samozrejme, ich ceny sú pomerne lacné. V súčasnosti Ministerstvo výstavby má oficiálne nižšie, z uhlíkovej ocele drôtu technológie za, uhlíkovej ocele drôtu, budúcnosť nie je povolené používať studenú vodu, plyn drôtu. Vrstve pozinkovanej uhlíkovej ocele je elektrolyticky vrstvy, vrstvu samostatne vrstvený zinok a substrátom drôtu. Tenkou vrstvou zinku, vrstvou zinku je jednoducho pripojený k drôtu substrát, ľahko spadnúť. Preto má Chudák koróznu odolnosť. V novom dome, je zakázané používať studenou vodou uhlíka drôt drôt.
Uhlíkové drôty aplikácie: kvôli hrubšia vrstva, uhlíkovej ocele drôtu má lepšiu ochranu než galvanizačné zinok, tak je to dôležitý ochranný náter pre oceľové časti drsné pracovné prostredie. Tovarov z uhlíkovej ocele drôtu v chemickom priemysle, olej spracovanie, marine exploration, kovová konštrukcia, prenos energie, stavby lodí a iných odvetví majú širokú škálu aplikácií v poľnohospodárskych oblastiach ako pesticíd zavlažovania, skleníkových a stavebný priemysel, ako voda a plyn prenos drôtu skrine, lešenia, diaľničné oplotenka a tak ďalej, v posledných rokoch bol široko používaný.