E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Ako čistiť tvarované pružinové oceľové drôty

Aug 17, 2017

Ako čistiť tvarovaný pružinový oceľový drôt
Tvarované pružiny oceľové drôty v našich životoch možno vidieť všade, nehrdzavejúcej ocele v tvare jarné oceľové drôty je pružinového tvaru výrobcov drôtov výroba a predaj veľmi užitočné pružinové pružinové drôty produktov, v mnohých odvetviach použili, to jarná pružina drôt v každodennom použití Potrebujete vyčistiť leštenie prevádzky, dnes Xiaobian predstaviť vám pod nehrdzavejúcej ocele Shaped Spring Steel Steel Wire denné čistenie.
Tvarovanie pružinového drôtu:
1. Vezmite primerané množstvo vody, čistiaci prostriedok A a vodu v pomere 1: 1 alebo 1: 2 zmiešané riedenie. Zriedený roztok do plastovej nádoby v náhradnej, na čistenie nerezovej ocele Tvarovaný pružinové oceľové drôty do kontajnera namočiť, namočiť čas by nemal byť príliš dlhý, keď povrch Tvaru pružinové oceľové drôty povrch bez oleja obnoviť pôvodný kovová farba Po odstránení opláchnite vodou, aby sa povrch matným efektom.
2. Vezmite si nejaký hrubý brúsny prostriedok, vložte do čistiaceho prostriedku a potom do šesťhranného bubna, pružinový oceľový drôt a pomer hrubého abrazívneho objemu je najlepšie 1: 3, množstvo čistiaceho prostriedku pre hmotnosť tvarovaného pružinového oceľového drôtu 1% -2%, nechajte ho v celom vnútornom brúsení a potom vyčistite vodou, takže povrch pružinových povrchov nedôjde k poškriabaniu, táto operácia môže byť dobrým spôsobom na zlepšenie povrchu povrchu pružinového drôtu povrch, ale nie je použiteľný Vysoko presný pružinový drôt používaný.
Vyčistite pružinový drôt Poznámka:
Prach a ľahko odstráňte váhu mýdlom, slabým krémom alebo umývaním teplou vodou, nálepkami a fóliou s teplou vodou, slabým čistiacim prostriedkom na čistenie, tukom, olejom, znečistením oleja mäkkou tkaninou alebo suchým papierom po neutrálnom umývaní alebo roztokom amoniaku alebo špeciálne umývacie liečivo.
Jedná sa o všetko, čo používame z nehrdzavejúcej ocele v tvare pružiny oceľového drôtu proces musíme pochopiť tvar Tvaru pružiny oceľových drôtov výkon je veľmi dobrý, všade tam bude používať, naučiť sa ako čistiť môže pomôcť nám predĺžiť život pružinového drôtu Oh.
Tvarované pružinové drôty dodávateľov, je najznámejší výrobca, pretože výrobcovia pri výrobe výrobkov, keď najviac pozornosť je kvalita, a ich popredajný servis je tiež na mieste, ak ich predaj z výrobku majú nejaké problémy , Budú zodpovední za koniec, takže teraz je veľa ľudí na trhu sú ochotní prísť sem kúpiť výrobky.
Tento výrobca vyrobil veľa produktov, Tvarovaný pružinový oceľový drôt je jedným z nich. A tento produkt je stále veľmi dobrý v používaní času, verím, že v tomto živote je vždy veľa priateľov, ktorí mali kontakt s týmto produktom, pretože tento druh pružinového drôtu pre každého človeka môže priniesť veľa pohodlia, robíme to Niektoré veci je potrebné použiť na to.
Kompresný pružinový drôt je považovaný za veľmi dobrý produkt, pretože teraz je veľa ľudí na hodnotení tohto produktu veľmi vysoko, pre ne je hodnota tohto produktu tiež veľmi silná. Takže teraz existuje veľa priateľov, ktorí sú ochotní prísť k nákupu, a tiež cítia, že výrobcovia výrobkov sú v skutočnosti veľmi dobrí.
Stlačený pružinový oceľový drôt (kompresná pružina) musí odolávať tlaku špirálového tvaru pružinového oceľového drôtu, využíva materiálovú časť väčšinou okrúhlu, ale aj užitočný obdĺžnikový a viacvláknový oceľový systém, pružinový drôt sa vo všeobecnosti rovná rozteč. Pružný drôt v tvare kompresného tvaru je zvyčajne drôtový a ďalší stočený a pevný priemer. Dierovací pružinový drôt využíva množstvo otvorených cievok, ktoré dodávajú odpor voči vonkajším zaťaženiam (ako je napríklad zníženie závažnosti kolesa alebo tlak na matrac). To znamená, že tlačia späť, aby odolali vonkajšiemu tlaku. Pružný drôt v tvare kompresného tvaru je zvyčajne drôtový a ďalší stočený a pevný priemer.