E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Ako rozšíriť životnosť oceľových drôtov

Jul 06, 2017

Ako predĺžiť životnosť systému Spring Steel Wire

Pružinový oceľový drôt má rovnaké vlastnosti a mnoho ďalších železných predmetov, ako napríklad bežný kuchynský nôž vo vzduchu, bude hrdza, neskôr sa dotkne aj vodnej hrdze, dlho nepoužívať kuchynský nôž sa stane párom korózie hrdze, jar Ak ste náhodou dotýkali vody, vytvorili by ste rúru, hrdzavý drôt je známy všetkým, ak máte len malú hrdzu, potom to nebude ďalej používať, ak je hrdza zle, je veľmi vážna, takže jej problémy s kvalitou, v procese používania sa objaví veľa problémov. Preto pružinový oceľový drôt potrebuje dobrú údržbu a údržbu.

Spring Steel Wire je tiež známy ako žiarový zinok a galvanizácia za tepla: ide o účinnú metódu balzamovania kovov, ktorá sa používa hlavne v kovových konštrukciách v rôznych priemyselných odvetviach. Je okolo 500 ° C po čistení ocele v kvapalnom zinkovaní topenia, zinku vrstvu prilepené na povrchu oceľových prvkov, ktoré majú za účelom korózie.

Výrobca pružinového oceľového drôtu vám povie, že povlak z pozinkovaného drôtu môže zistiť, či kvalita pozinkovaného drôtu je dobrá alebo nie. Ak je pevnosť zinku pripevnená k drôtu veľmi zlá, výrobca Spring Steel Wire a výrobca Spring Steel Wire vám povie, že tento druh pozinkovaného drôtu je najlepšie nekupovať, pretože tento druh pozinkovaného drôtu musí byť z pozinkovaného drôtu nízkej kvality.

Výrobca pružinového drôtu vám povie, že vysoko kvalitný pozinkovaný drôt, ktorý je normálne pripevnený na povrchu drôtu, je zinková vrstva silná, takže každý v čase nákupu pružinového oceľového drôtu tak dlho, ako je vidieť hrúbka stroja zinkovej vrstvy, určiť kvalitu pružinového oceľového drôtu je vysoko kvalitný.

Linka pozinkovania je reakcia zliatiny vrstvy roztaveného kovu matrice a železa, teda kombinácie substrátu a povlaku. Pozinkovaný drôt je najprv morenie, oxid železa, aby sa odstránil povrch kovového drôtu, morenie, pružina oceľového drôtu roztokom čistiaceho tanku alebo chloridom amónnym alebo chloridom zinočnatým a chloridom zinočnatým zmiešaným vodným roztokom a potom do nádrže na horúcu ponorenie. Zinkovanie za horúca má výhody jednotného pokrytia, silnej adhézie a dlhej životnosti.

Doska z horúceho oceľového drôtu sa vyskytuje pri zložitých fyzikálnych a chemických reakciách roztaveného bazéna, pričom pružinová oceľová drôtika tvorí tesnú vrstvu štruktúry zliatiny zinku a zliatiny odolnej proti korózii. Zliatina a čistá vrstva zinku, integrácia drôtu. Preto je jeho odolnosť proti korózii silná.

Zinkovanie pozinkovaného oceľového drôtu, pozinkovanie je veľmi málo, iba 10-50g / m2, jeho vlastný pomer koróznej odolnosti voči žiarovkovým drôtom je veľmi odlišný. Formálne výrobca pozinkovaného oceľového drôtu, aby sa zaistila kvalita, väčšina neprijala elektrokalibrovanie (za studena).

Len malé, zastarané zariadenia a používanie malých podnikov pozinkované a samozrejme ich ceny sú pomerne lacné. V súčasnej dobe, ministerstvo stavebníctva oficiálne urobil nasledujúce, technológia za pružinové oceľové drôty technológie je späť, pozinkovaný drôt nesmie používať studenej vody, pružiny oceľové drôt plynový drôt. Pozinkovaná vrstva z pružinového oceľového drôtu je galvanicky pokovovaná, nezávislá vrstvená vrstva zinku a drôtený podklad. Tenká vrstva zinku, vrstva zinku jednoducho priľne k drôtenému podkladu, ľahko spadne. Preto Spring Steel Wire jeho odolnosť voči korózii je slabá. V novom dome je zakázané používať drôt studenej vody Spring Steel Wire ako drôt.