E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Ako zvýšiť tvarované jar oceľového drôtu Výroba

Oct 10, 2017


Tvarované jar ocele drôt je teraz výroby a život potrebné položky, existuje veľa spoločností fancy trhu a energicky výroby, verím, že veľa ľudí pýtať jar ocele drôt, ako zlepšiť kvalitu? V skutočnosti, vplyv jar ocele drôt výrobných faktorov môžeme rozdeliť na: kreslenie proces, výrobné organizácie a zariadenia dôvody, pre všetkých, aby predstaviť nasledovné.
1, ako optimalizovať jar ocele drôt kreslenie procesu, počet bubnov za určitých podmienok, potom na udržanie celkovej zhustenie rovnaké, primerané zníženie v časti kompresia hodnotiť, primerané zvýšenie počtu Kreslenie, znížiť 1 Záverečná časť čiastočné kompresného pomeru, môžete zmeniť stav rozdelenie vnútorného tlaku drôtu, tak, aby sa výrazne zlepší pevnosť poklesu plasticity ukazovatele vo vzostupe, mieru úspešnosti produktov.
2, kreslenie proces, jar ocele drôt a kresba die medzi klzného trenia, môže viesť k die prederavenie drôt deformácia je nerovnomerné a produkovať veľa tepla, zvýšenie spotreby energie, potom budete musieť použiť kresliace prášok na suché a dobrú mobilitu , pritom príliš často potrebujú hýbať, tak môžete zabrániť výkres prášok koksovania. Zabezpečiť chladiacich kanálov pliesne a valce bez prekážok počas procesu kreslenie a zachovanie dostatočný prietok a že jar ocele drôt box je suchý a čistý. Použitie vnútorného zúženie vodné chladenie a vonkajšieho vzduchu núteným chladením, hotové roll pomocou vnútorného sprej vodné chladenie a vonkajším krúžkom gap nútené tlak vzduchu s nižšej tvrdosti chladiaca voda, chladiaca voda v 0.2-0.3MPa, teploty nie prekročiť 30 ° C.
3, vo výrobe jar ocele drôt proces musí byť prísne kontrolované "tri teploty a jednu rýchlosť", je na ovládanie olova teploty, teploty pece, riadok teplota, drôt rýchlosť v peci, ktoré môžu znížiť oxidácie oceľového drôtu povrch, prejevφ drôtené závesné olovo, a môže posilniť jar ocele drôt vedenie tank konania, môže zabezpečiť napäté povrchu kvapaliny kryt, môže byť prekročená v vedenie drôtu so systémom. Tiež je potrebné kontrolovať rozbité hlavy, rozptýlené, je prísne zakázané z montážnej linky.
Tvarované Spring Steel Wire tepelného spracovania je proces, ktorý ochladzuje jar ocele drôt do určitého prostredia a ohrieva sa pri konštantnej teplote určitú dobu a rovnakou rýchlosťou.
Tvarované Spring Steel Wire tepelného spracovania je najdôležitejšie proces výroby, tepelné ošetrenie nie zmeniť jar ocele drôt formulár a celkovo chemického zloženia, zmenou vnútorného mikroštruktúry jar ocele drôt alebo Tvaru povrchu Spring Steel Wire chemické zloženie, dať alebo zlepšenie využívania jar ocele drôt výkon, jeho hlavnou črtou je zmena nepopierateľná kvalita jar ocele drôt, táto situácia nie je vo všeobecnosti priamo viditeľné nahý oko, aby jar ocele drôt s požadované mechanické vlastnosti, špeciálne predstavenia. Pri voľbe primeraných materiálov, tepelné spracovanie je tiež nevyhnutné. Nasledujúci hardvér Fu Li povedať o tepelné spracovanie chyby riešenia.
1 dôvody pre decarburization, táto situácia môže viesť k jar ocele drôt života je znížená, táto situácia je často spôsobená vzduchu pece, Kúrenie kalením nechránené plynu alebo soľný kúpeľ deoxidation nie je kompletný. Pri výrobe vzduchu pece teplo uhasiť by mala byť ochrana plyn alebo drip riešenie pre ochranu, soľný kúpeľ pec včas Kúrenie, soľ kúpeľ by deoxidized, nečistota bao hmotnostná frakcia menej ako 0,2 percenta, ale aj na povrchu suroviny overiť.
2, prehrieva, táto situácia je najmä kvôli tvaru jar ocele drôt chladenie teplota vykurovania je príliš vysoká, horúce tvoriace teplota je príliš vysoká, liečbu podľa správnej teploty experimentu, znížiť teplotu tvarovanie, posilniť Kalibrácia nástroja, ktorý zabezpečí presné meranie teploty.
3, cracking, hlavným dôvodom je kvôli povrchovej decarburization, tvare jar ocele drôt temperovanie nie je načas alebo Kúrenie teplota je príliš vysoká alebo chladenie Stredný výkon chladenia je príliš veľký, pri riešení tejto situácie by prísne kontroly Kúrenie teploty, izotermické kalené alebo martenzitická, oheň jarnej ocele drôt strednodobého až 250-300 stupňov a potom odstráňte vzduchové chladenie, ihneď po kalením byť zmiernená.