E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Ako si vyrobiť tvarované jar oceľového drôtu práce pri vysokých teplotách

Sep 19, 2017

Ako si vyrobiť jar ocele drôt pracovať pri vysokých teplotách
Je potrebné mať veľmi dobré anti-relax,
Ak je teplota v tvare jar ocele drôt vysoká, elastický modul materiál tvoriaci v tvare jar ocele drôt zníži, čo vedie k poklesu únosnosť tvare jar ocele drôtu a pokles pevnosti. Tak, aby to fungovalo pri vysokých teplotách, potrebujeme poznať rýchlosť zmien, ale tiež treba vypočítať vplyv únosnosť o výkone tvare jar ocele drôt. V súlade s príslušnými ustanoveniami všeobecného tvaru v tvare jar ocele drôtu ak teplota je vyššia ako 60 stupňov, potrebu jeho šmyku modulus určité úpravy.
Použitie jar ocele drôt vyrábať jar ocele drôt, výber jar ocele drôt podľa veľkosti stres a jeho povahy určí jeho tvrdosť, ale ak lietadlo kmeň zlomenina, môže byť z dôvodov pre tvrdosť príčinu d.
Ak jar sa používa v nástroji alebo v nástroji, väčšina výrobcov použije konštantný elastické zliatiny, pretože jeho rozťažnosti zmeny veľmi malé, ktoré treba splniť jeho presnosť od zmeny teploty.
V čase, výber materiálu, kalenie výkon ocele je potreba venovať pozornosť týmto bodom na tvar jar ocele drôt kvality je pomerne veľký.
Vyhnúť sa použitiu jar ocele drôt nesprávne, čo je spôsob:
1, vyhnúť sa uplatňovaniu maximálne množstvo kompresie, tlak spôsobiť škodu, blízko použitie dlho, tak, že na jar bude postupne zvyšovať závit drôtu, tak tvar tvare jar ocele drôt zvýši počet ťažkých načítať krivky s vysokým, tentoraz bude tvar jar ocele drôt zlomenín, takže použitie nesmie prekročiť 300.000 späť.
2, kvôli rozdielu spôsobené tvar tvare jar ocele drôt hore a dole šok spôsobený tvare jar jar ocele drôt twist, ak počiatočný tlak pri tvare jar ocele drôt bude stabilnejší.
3, v tvare jar ocele drôt Ak kohútik pri použití, tentoraz spôsobí sprievodca pin a jar ocele drôt opotrebenie a môže zlomiť.
4, ak návod na použitie jar ocele drôt v prípade používania, potom je veľmi ľahko spôsobiť Spodná časť v tvare jar ocele drôt a telo twist, skrútené súčasťou miestnej vysokotlakové je popredným jar ocele drôt zlomenina dôl NT dôvodov, takže použitie sprievodcu priemer Pin alebo vonkajší priemer olova a iných zariadení.
5, nerovný povrch zhromaždenia povrchu spôsobí jar, kedy jar ocele drôt skrútený, miestne vysokotlakové zlomeniny a rovnobežnosti spôsobený vznik jar ocele drôt twist a viac než 300.000 krát využitie príležitosti tvarované jar ocele drôt zlomeniny. Nemôže byť viac ako 300.000 späť na použitie podmienok paralelnosť zhromaždenia povrchu.
6 a medzera medzi vodiace čap je veľmi malá, potom spôsobí vplyv vnútorný priemer opotrebenie a slzu, opotrebovaných dielov je spôsobený tvar jar ocele drôt zlomenín z dôležitých dôvodov, naopak , moc bude pravdepodobne spôsobí tvar tvare jar ocele drôt twisted zlomenina dobro medzi tvar jar oceľový drôt priemer-1,0 mm, alebo tak. A dlhé a dlhé dĺžky v tvare jar ocele drôt (bezplatné Dĺžka / priemer väčší ako 4 alebo viac) využite sekciu alebo Sprievodca pin, potrebu vyhnúť tvar jar ocele twist a sprievodca medzi kolízie.
Tvarované oceľ jar drôt je teraz výroby a život potrebné položky, existuje veľa spoločností fancy trhu a energicky výroby, verím, že mnohí ľudia budú pýtať kvalitné pružiny tvarované pružinovej ocele drôt ako ho vylepšiť? V skutočnosti, vplyv jar ocele drôt výrobných faktorov môžeme rozdeliť na: kreslenie proces, výrobné organizácie a zariadenia dôvody, pre všetkých, aby predstaviť nasledovné.
1, ako optimalizovať kresby procesu, počet bubnov za určitých podmienok potom udržať celkový zhustenie rovnaké, primerané zníženie v časti kompresia hodnotiť, primerané zvýšenie počtu vytiahnuť, najmä zníženiu posledných 1 cestnej časti kompresného pomeru, môžete zmeniť stav rozdelenie vnútorného tlaku drôtu, aby sa výrazne zlepší pevnosť poklesu plasticity ukazovatele vo vzostupe, mieru úspešnosti produktov.
2, kreslenie proces, tvarované jar ocele drôtu a výkres die medzi klzného trenia, môže viesť k die prederavenie drôt deformácia je nerovnomerné a bude produkovať veľké množstvo tepla, zvýšiť spotrebu energie potom musieť použiť kresliace prášok na suché a dobre tekutosť, počas kreslenia príliš často potrebné miešať, tak môžete zabrániť výkres prášok koksovania. V procese kreslenia zabezpečiť, aby forma box a navijak chladenie kanál hladký, môžete udržať dostatočný prietok a udržať forma box, suchý a čistý. Použitie vnútorného zúženie vodné chladenie a vonkajšieho vzduchu núteným chladením, hotové roll pomocou vnútorného sprej vodné chladenie a vonkajším krúžkom gap nútené tlak vzduchu s nižšej tvrdosti chladiaca voda, chladiaca voda v 0.2-0.3MPa, teploty nie prekročiť 30 ° C.