E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Ako riešiť tvarované pružiny oceľového drôtu pri depresii

Nov 01, 2017

Ako vyriešiť tvarovaný pružinový drôt v depresii
Tvarovaný pružinový oceľový drôt vo výrobe narazí na všetky druhy problémov, z ktorých jedna je konkávna depresia pri pomalom ovplyvňovaní výrobného procesu, ako by sme ju mali vyriešiť.
Tvarovaný pružinový povrch oceľového drôtu je pomerne hladký, ale aj preto, že sa používa pri vysokotlakovom procese odstraňovania fosforu, takže môžete zabezpečiť, aby hladký oceľový povrch hladký, tvarovo tvarovaný pružinový oceľový drôt bol tiež presnejší. V skutočnosti chcú vyriešiť depresiu Shandong Shaped Spring Steel Wire na pomalú situáciu, musíme najprv zistiť, kde hlavným dôvodom je, že prúd je malý, kúpeľ obsahuje zloženie olova, teplota je relatívne vysoká, menej zjasňuje spôsobiť tento jav, chcete riešiť túto situáciu, odporúča sa, aby ste zvýšili súčasný, pridať chlorid draselný, zinkový prášok môže byť tiež použitý na riešenie, robiť dobrú prácu chladenie, pridajte zjasňovač na to.
Vyriešiť metódu Shaped Spring Steel Sklzná metóda je jednoduchá na ovládanie, je dôležité, aby sme získali určité zručnosti.
Existujú dve hlavné formy pozdĺžneho tvaru pružinového oceľového drôtu: jeden je rovnobežný s axiálnou trhlinou v tvare pružného oceľového drôtu v tvare matraca; druhá je pozdĺž axiálnej povrchovej krivky v tvare pružnej ocele v tvare matraca Tvarovaná krivka.
Matracový tvar pružinového oceľového drôtu bol vytvorený ako priečna metalografická vzorka a pozorovalo sa, že pozdĺžny strih typu krivky bol skutočne preložený a makroskopický tvar bol pri vysokom zväčšení podobný cikcakovej záhybe. Jeho hlavnými črtami sú trhliny a matrac Tvarovaná pružná oceľová drôtená plocha šikmá, okraj všeobecnej existencie vážneho oduhličenia, často sprevádzaného oxidovými inklúziami. Veľké množstvo výsledkov skúšok ukazuje, že hĺbka ohýbania ocele, počtu pecí, pôvodu, špecifikácií sa značne líši, všeobecne medzi 0,08 až 0,45 mm, niekoľkými vážnymi až 1 mm alebo viac. Niektoré drôtené tyče sú len jeden záhyb a niektoré sú až 7,8-násobné alebo dokonca viac. Dôvodom je nerovnomerné a ostré okraje a rohy, atď., Spôsobené valcovaním alebo oceľovým povrchom, ktoré sa nachádzajú na oceli, alebo ušami v následnom valcovaní zo superpozície.
Pri skutočnej výrobe matracového tvaru pružinového oceľového drôtu môžu na povrchu tvarovaného pružinového oceľového drôtu vzniknúť dve alebo viac defektov, čo spôsobuje množstvo prasklín v rôznych odtieňoch.
Matracový tvar pružinového oceľového drôtu by mal byť opatrnejší, ak je silný a odolný, ale nesprávne uložený alebo nesprávne dodaný.
1, na nakladanie a vykladanie matraca Tvarovaná pružina z oceľového drôtu je najlepšie závesné sieťové, nekovové laná a iné mäkké káblové nástroje, neodporúčame používať škrabance jeho povrchové reťaze, oceľové laná a iné nástroje. Ale aj pri manipulácii, manipulačné potrubia nemôže hodiť hodiť, valcovanie;
2, v priebehu prepravy by sa malo zabrániť ťažkým rozdrvením alebo vážnym nárazom, ale tiež zabrániť slnečnému žiareniu alebo olejom, chemikáliám a inému znečisteniu;
3, pokiaľ je to možné, na voľnom priestranstve, aby sa predišlo spôsobu skladovania;
4, skompletizované, keď je čisté a usporiadané. A dno potrubia by malo byť ohybné ložiská, ako napríklad piesok, drevo atď., Zatiaľ čo kód potrubia môže byť umiestnený medzi vrstvy príslušnej podložky z dreva, slamy rohoží atď. dlhodobú deformáciu skladovania;
5, by mali byť vzdialené od oblastí s horúčavou, olejom a chemickým znečistením a skladovanie by malo byť vystavené vetraniu.
Uložte transportný matrac do tvaru pružinového oceľového drôtu počas zlého problému, ktorý by sme sa mali pokúsiť vyhnúť, dúfam, že vyššie uvedené metódy vám pomôžu.