E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Ako vyriešiť jar oceľového drôtu depresie na pomalé pokovovanie

Jul 27, 2017

Ako vyriešiť Spring Steel Wire depresie na pomalé pokovovanie
Jarná drôt pri výrobe stretnete všetky druhy problémov, z ktorých jeden je konkávne depresie v pomalé, ovplyvňujúce výrobného procesu, ako by sme to vyriešiť.
Povrchu drôtu jar je pomerne hladký, ale tiež pretože proces používa proces odstraňovania vysokotlakových fosforu, tak môžete zabezpečiť, že byt oceľový povrch hladký, pružina ocele drôt veľkosť je tiež presnejšie. V skutočnosti chcú riešiť jar Shandong ocele konkávne depresie na pomalé situáciu, musíme najprv zistiť, kde hlavným dôvodom je, že prúd je malý, kúpeľ obsahuje olovo zloženie, teplota je pomerne vysoká, menej zjasňovača bude príčinou Tento jav, chcú túto situáciu riešiť, je odporúčané, že zvýšenie súčasnej, pridajte chlorid draselný, práškového zinku, sa je možné zaoberať, robiť dobrú prácu chladenie prácu, pridajte zjasňovača na to.
Riešiť jar drôtu v depresii na pomalá metóda jednoduchej operácii, je dôležité, že sme mali zvládnuť niektoré zručnosti.
Hoci matrac jar drôt, sám je silné a odolné, ale nesprávne skladovanie alebo nevhodnými prepravnými alebo tak spôsobí straty, takže by sme mali venovať väčšiu pozornosť.
1 matrac jar drôt nakladanie a vykladanie, najlepšie je visí net, nekovové lano a ďalšie mäkké kábel nástroje, neodporúčame použitie škrabance, jej povrch reťaze, laná a iné nástroje. Ale aj nakladanie a vykladanie, spracovanie potrubia môže hodiť hodiť, valcovanie;
2 počas dopravy je potrebné sa vyhnúť ťažkým drvením alebo vážne dôsledky, ale aj aby sa zabránilo slnko bolo slnku, olej, chemikálie alebo iné znečistenie;
3, čo najviac na čerstvom vzduchu, aby sa zabránilo ceste do skladu;
4, naskladané pri elegantný a usporiadaný. A spodnej časti potrubia by mala byť flexibilná ložisko, ako je piesok, drevo, atď, kým potrubie kód môže byť umiestnená medzi vrstvami vhodné podložky nejaké drevo, rohože, atď, aby sa zabránilo dlhodobé skladovanie deformácie;
5, by mali byť od tepla, olejom a chemickým znečistením plôch a skladovanie by mali byť vystavené na vetranie.
Jar drôt použitie, tam bude určitý život limit, potom s cieľom použiť ju pred a po kvalita môže byť zaručená, potom pravidelnej údržby je potrebné, ak nie včasné údržby, môže spôsobiť pokles kvality výrobkov, tak ako ho udržať? Dúfam, že cez takto, môžete pomôcť v budúcej použitie.
1. morenie všeobecné použitie kyseliny chlorovodíkovej pri izbovej teplote v podmienkach chemická reakcia, morenie po povrchu Spring Steel Wire je krajšia, nakladané po vyčistení povrchu kyseliny, opláchnite veľkým množstvom vody.
2. morenie po potrebe fosfátovanie, fosfátovanie je rozdelená na Vysokoteplotné fosfátovanie a stredná teplota fosfátovanie, Vysokoteplotné flexibilné vysoké náklady, spotrebu energie, ale výkon je stabilnejší, vyššia kvalita pružinovej ocele, stredná teplota fosfátovanie lacné, žiadna vysoká teplota fosfátovanie vysokej kvality. Jednotné a jemné fosfátovanie vrstva je dôležitým ukazovateľom Spring Steel Wire fosfátovanie, môže zabezpečiť vysokokvalitné fosfátovanie, že jar ocele drôt kyseliny, lúhom, odolnosť proti korózii, zlepšenie života jar drôt, je vysoko kvalitné pružiny oceľ dôležité ukazovatele.
Údržba jar drôt aj priamo určuje, či to ovplyvní život v budúcnosti, to môže produkovať korózii, zlomený drôt, nosiť a iné problémy, ale ak liečby včas, tieto problémy možno vyhnúť, potom sa pozrite kľúč používateľ nie je naozaj užitočné.