E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Metódy na zlepšenie životnosti pružinového oceľového drôtu

Nov 01, 2017

Metódy na zlepšenie životnosti pružinového oceľového drôtu
1, vyberte príslušný pružinový oceľový drôt
Existuje mnoho druhov oceľových drôtov z ocele, rôzne typy pružiny oceľového drôtu použitie príležitosti nie je to isté, v prípade nesprávnej voľby kvality oceľového drôtu Spring, potom životnosť bude výrazne znížená.
2, maximálna sila pružiny
Pružinový oceľový drôt má maximálne zaťaženie, to znamená zaťaženie, ak maximálne zaťaženie poškodí pružinu, takže pružina sa nedá obnoviť na normálnu veľkosť, čo má za následok poškodenie pružiny.
3, hlavná prevencia a ošetrenie korózie
Trváme na vážnej korózii pružinového oceľového drôtu, a teda na oceľový drôt na hlavnú koróziu, aby sa zabránilo poškodeniu spôsobenému koróziou pružiny. Efektívnym spôsobom, ako sa vyhnúť korózii, je vybrať protikorózne pružinové oceľové drôty, ako napríklad pozinkované, nehrdzavejúcej ocele atď., Aby sa vo vlhkom prostredí zabránilo vlhkosti a kyslíku najdôležitejšie podmienky pre koróziu pružinového oceľového drôtu.
4, potrebnú údržbu
Nevyhnutná údržba je tiež veľmi dôležitá, nevyhnutné pridávanie mazív atď., Aby sa znížilo trenie pružiny z oceľového plechu, ale aj dôležitá cesta k zlepšeniu životnosti pružného oceľového drôtu.
Spring Steel oceľové drôty používané v mnohých aspektoch kvality automobilov, podľa analýzy dát, Spring Steel Wire predaj viac ako 60%, používaný v automobilovom priemysle, automobilový priemysel viac ako 60% ocele je použitie pružinovej ocele. Používa sa predovšetkým pre rôzne zavesené oceľové drôty a rôzne ventilové drôty.
Vzhľadom k tomu, že oceľové pružiny a pružinová oceľ zaujímajú prevažnú väčšinu hmotnosti automobilového priemyslu, kvalita pružinovej ocele a pružinovej ocele tiež priamo ovplyvňuje kvalitu automobilu a vývoj automobilovej výroby, možno povedať, že vývoj pružiny oceliarskeho priemyslu, veľký nárast do automobilu Priemyselný rozvoj.
Pružinová oceľ a pružinová oceľ používaná pri výrobe automobilov sú vyrobené zo zliatin z pružinového oceľového drôtu s veľmi dobrou pružnosťou a nosnosťou, majú veľmi silnú životnosť a vynikajúcu odolnosť proti korózii a ďalšie vlastnosti.
Pružina oceľového drôtu v dizajne, je potrebné zvážiť rad faktorov, tento článok predovšetkým hovoriť o jarné oceľové drôty v návrhu by mali byť považované aspekty.
Priemer pružného oceľového drôtu
Priemer priemeru pružného oceľového drôtu ovplyvňuje ostatné aspekty pružného oceľového drôtu, takže v závislosti od požiadaviek zvoľte vhodný priemer, čím väčší je priemer pružného oceľového drôtu, tým vyššia je jeho kvalita.
Počet pracovných cyklov
Počet pracovných cyklov je aj dizajn pružinového oceľového drôtu, čo je dôležité, čím väčší je počet pracovných cyklov, tým väčšia je nosnosť pružinového drôtu, inak je to opačné, takže pružinový oceľový drôt podľa zrelých schopností vybrať pružinový oceľový drôt sa otočí.
Objem, hmotnosť, stabilita a ďalšie faktory
Pri konštrukcii Spring Steel Wire, ale tiež zvážiť ďalšie faktory, ako je objem, objem a inžinierske stroje vhodné, či hmotnosť je nadmerná, stabilný výkon je spoľahlivý a život.
Obyčajný oceľový drôt nemôže priamo vyrábať oceľový drôt, musí mať špeciálnu povrchovú úpravu, už má pružinovú oceľ s pevnosťou v ťahu, pevnosťou v tlaku, únavovou odolnosťou, trením Kang, stabilným výkonom, dlhou životnosťou, odolnosťou proti korózii a inými ukazovateľmi výkonu.
Povrchová úprava pružinového oceľového drôtu
Vo všeobecnosti zahŕňajú protizávislé opotrebenie a chemickú odolnosť dvoch častí spracovania, antivírusové opotrebenie, pružné oceľové drôty so špeciálnym zliatinovým materiálom s opotrebením, ťahom, kompresiou a inými špeciálnymi vlastnosťami. Antichemická úprava proti korózii, povrchová úprava z nehrdzavejúcej ocele z oceľového drôtu alebo galvanizovaná a iná antikorózna úprava, aby sa zabránilo zrážaniu oceľového drôtu, je chemická korózia, ktorá ovplyvňuje jeho životnosť.
Pružné oceľové drôty tiež potrebujú viesť kúpeľ, účelom je zlepšiť chemické vlastnosti Spring Steel Wire a stabilitu povrchu z oceľového drôtu pomocou oloveného kúpeľa, aby sa zabezpečila jeho dlhodobá stabilita chemických vlastností.