E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Metódy zlepšenia životnosti karbónového oceľového drôtu

Oct 19, 2017

Metódy zlepšenia životnosti karbónového oceľového drôtu
Uhlíkový oceľový drôt je široko používaný vo všetkých aspektoch života, mechanickej výroby, letectva, batérií, elektronických zariadení. Aby sa zlepšila životnosť týchto zariadení, je potrebné skvalitniť životnosť karbónového oceľového drôtu, ako zlepšiť životnosť oceľového drôtu z uhlíkového pruhu?
1, zvoľte príslušný karbónový oceľový drôt
Existuje mnoho typov uhlíkových jadier oceľové drôty, rôzne typy uhlíkových jadier oceľové drôty použitie príležitosti, nie je to isté, v prípade nesprávnej voľby kvality uhlíkových oceľových drôtov, potom bude životnosť výrazne znížená.
2, maximálne zaťaženie karbónového oceľového drôtu
Karbónový oceľový drôt má maximálne zaťaženie, tj zaťaženie, ak maximálne zaťaženie poškodí pružinu, takže pružina sa nedá obnoviť na normálnu veľkosť, čo spôsobí poškodenie pružiny.
3, hlavná prevencia a ošetrenie korózie
Trváme na závažnej korózii karbónového oceľového drôtu, teda na uhlíkovú oceľovú drôtovú hlavnú koróziu, aby sa zabránilo poškodeniu spôsobenému koróziou pružiny. Efektívnym spôsobom, ako sa vyhnúť korózii, je vybrať z nehrdzavejúcej ocele uhlíkový pružný drôt, ako je pozinkovaný, nehrdzavejúca oceľ atď., Aby sa vo vlhkom prostredí zabránilo vlhkosti a kyslíku najdôležitejším podmienkam korózie uhlíkovej pružiny drôt.
4, potrebnú údržbu
Nevyhnutná údržba je taktiež veľmi dôležitá, je nevyhnutné pridať mazivá atď., Aby sa znížilo trenie karbónového oceľového drôtu, ale aj dôležitá cesta k zlepšeniu životnosti karbónového oceľového drôtu.
Matrac Carbon Spring Steel Wire môže byť tiež klasifikovaný podľa výrobného procesu, ako je napríklad oceľový drôt zo surového kaučuku (pred nakreslením bez kalenia olovnatého kúpeľa), oceľový drôt z uhlíkovej pružiny, pozinkovaný uhlíkový pružný oceľový drôt, ,
Oceľový drôt z matnej uhlíkovej pružiny v súlade s rôznym používaním pružiny, vyžadujú pružinu uhlíkový pružinový oceľový drôt má mnoho typov, vyžadujú nižšie všeobecné použitie matracových pružín, ale matrac Carbon Spring Steel Wire tempering je tiež dôležitý, tu povedať ty o matrici Carbon Spring Steel Wire na temperovanie.
1, pomocou temperovania uhlíkového pruhu z oceľového drôtu môže tiež stabilizovať jeho zloženie a veľkosť geometrických parametrov.
2, kalenie oceľového drôtu s uhlíkovým pružinám, vnútorné napätie je relatívne veľké, čo vedie k zníženiu pružného účinku uhlíka z pružinovej ocele, popúšťanie karbónového oceľového drôtu môže zlepšiť pružný efekt karbónového oceľového drôtu.
3, temperovanie karbónového oceľového drôtu, mechanické vlastnosti účinku sú relatívne nízke, popúšťanie uhlíkovým drôtom z oceľového drôtu môže výrazne zlepšiť jeho mechanické vlastnosti.
Oceľový drôt sa zvyčajne používa na napínanie, takže si vyžaduje silnú pevnosť v ťahu a lepšie mechanické vlastnosti, tepelné spracovanie oceľového drôtu je dosiahnutie tohto cieľa. Súčasne proces výroby drôtu spôsobí určitú vnútornú stresovú alebo tkanivovú záťaž, použitie ocele pre negatívnu reakciu, tepelné spracovanie je na odstránenie vnútorného napätia.
Karbónový oceľový drôt je drôt používaný pre pružinu (SPRING) alebo drôtový typ (WIRE FORM). V súlade s rôznym využitím pružiny, pružina potrebná na vykonávanie rôznych druhov oceľových drôtov z uhlíkových jadier, ako sú požiadavky spodného matracového pružinového uhlíkového pružinového drôtu (označovaného ako matracový drôt), pohlcujú tlmiče karbónového pruhu drôt.
Metóda tepelného spracovania uhlíkového pružného oceľového drôtu je metóda oceľového kompozitného spevňovania, to znamená z uhlíkovej ocele alebo nízkolegovanej ocele a iného karbónového oceľového drôtu v kontinuálnej výrobnej linke ohrievanej na AC3 + (100 ~ 250) ℃, okamžite do Pb- Bi zliatina nádrže Chladenie, a potom cez deformáciu výkresu, a potom do ochladzovania olejovej nádrže, a po toku častíc temperovania pece. Zariadenie na tepelné spracovanie uhlíkového pružného oceľového drôtu podľa predloženého vynálezu pozostáva z kombinovaného zariadenia lubrikant-elektroda, deformačného ochlazovacieho zariadenia a temperovanej pece s prietokovými časticami. Ak chcete prekonať starú metódu kreslenia deformácie často zlomený drôt, kvalita povrchu produktu je zlá, nerovnomerný výkon a ďalšie chyby.