E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Prehľad z drôt z legovanej ocele

Oct 14, 2017


Zliatina konštrukčnej ocele veľa ocele, ale v podstate možno rozdeliť do dvoch kategórií, a to perlit a bainit, a bývalá väčšina. Finálny hodvábny priemer asi 2 ~ 10 mm, chladenie a tepelné spracovanie dvoch dodacích stavov.

Zliatina z konštrukčného oceľového drôtu sa zvyčajne používa na výrobu komponentov, takže vyžaduje špecifikovanú toleranciu veľkosti, kvalitu povrchu, vnútornú kvalitu a spracovateľský výkon, pri ktorých kvalita povrchu priamo ovplyvní výrobný proces výroby komponentov životnosti hotových výrobkov a komponentov. Nízke zväčšenie ocele a obsah nekovových inklúzií by mali spĺňať požiadavky. Podľa požiadavky na obsah uhlíka 0,3% oceľového drôtu na testovanie odusličujúcej vrstvy. Zváranie z legovanej ocele, perličkový oceľový drôt, suroviny sa môžu použiť na nekompletné žíhanie (ballifikačná úprava), polotovary a hotové výrobky možno použiť na rekryštalizáciu žíhania; bainitický oceľový drôt, pretože všeobecné stredné a nízke uhlíkové Cr-Ni Štruktúra bainitu sa zvyčajne získava valcovaním za tepla. Preto suroviny, polotovary môžu byť nižšie ako teplota Ac1 na temperovanie alebo žíhanie pri vysokej teplote, aby sa dosiahlo zmäkčenie. Štruktúra drôtu z legovanej ocele a morenie polotovarov podľa obsahu zliatinového prvku a povrchových vlastností oxidačných vlastností. Si, konštrukčná oceľ zliatiny Mn s kyselinou sírovou alebo moriacou kyselinou chlorovodíkovou; Cr, Ni, Mo, V z konštrukčnej ocele môže byť zmiešaná s kyselinou sírovou a moriacou kyselinou chlorovodíkovou. Po nakyslení môžete ponoriť do vápna alebo do vápna obsahujúceho prášok jüanu ako mazací povlak (pozri mazací nosič), Tu sušenie (pozri sušenie drôtu). Všeobecná štruktúra zliatiny z oceľového drôtu, keď maximálny prietok mínus rýchlosť (pozri zmenšenie plochy) asi o 25%, celkové zníženie rýchlosti kreslenia asi o 50%.

Ložiskové drôty na výrobu ložísk s guľami a valčekmi a niektoré nožové nástroje. Hlavne z ocele s chrómom, priemer drôtu je 1,4 ~ 16 mm. Požiadavky s vysokou tvrdosťou, odolnosťou proti opotrebovaniu a odolnosťou proti únavám, dobrou húževnatosťou a určitou odolnosťou proti korózii. Preto je jednotná požiadavka na oceľ organizácie, distribúcia karbidov, nekovových vtláčok a stupňa oduhličenia. Pevnosť v ťahu oceľového drôtu je 590 ~ 715MPa. Mikroštruktúra drôtu je jemný granulovaný perlit stupňa 2 až 4.