E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Proces procesu z karbónového oceľového drôtu

Jul 17, 2017Proces procesu karbónového oceľového drôtu

Proces surového karbónového oceľového drôtu: oceľový drôt, povrchová úprava, ťahanie drôtu (matrac Carbon Spring Steel Wire v oceľovom drôte z ocele) oceľové drôty s uhlíkovým pružinám: Uprostred roztiahnutej tyče veľkosti alebo špecifikácie sa vedie kalenie kúpeľa a potom Povrchové úpravy a kreslenie.

Galvanizovaný oceľový drôt z uhlíkových pružín: zvyčajne horúca doska alebo galvanické pokovovanie vo veľkosti hotového výrobku a studená ťahaná na stanovenú veľkosť pri použití horúcej platne.

Oleje na uhlie Carbon Spring Steel Wire: podľa potreby je možné použiť uhlíkovú oceľ alebo legovanú oceľ, povrchovú úpravu a ťahanie za studena až po konečný rozmer po kalení pri temperovaní, technológia na pružinovej pružine a pružinovom drôte ventilu používa morer, obyčajná pružina Samozrejme, možno tiež použiť.

Tepelné spracovanie: uhlíková oceľ sa bežne používa Carbon Spring Steel Wire kalenie olova kúpeľ procesu, môže získať veľmi jemné perlit (sorbit), zlepšiť hlboký výkres a jarné výkonnosť je prospešná, alternatívna technológia vírivé lôžko lôžko nie je Popularizácia a aplikácia v súčasnosti v malom priemere. Drôt z legovanej ocele je vo všeobecnosti žíhajúcim tepelným spracovaním, takže mikroštruktúra sa prispôsobuje deformácii výkresu. Tepelné spracovanie drôtu z nehrdzavejúcej ocele sa spracuje s pevným roztokom a jeho účelom je zlepšiť tkanivo tak, aby vyhovovalo potrebám výkresu.

Povrchová úprava: zvyčajne je fosfátovanie, odstránenie oxidu železa a tvorba fosfátovacej fólie. Niektorým sa manipuluje mechanicky.

Kreslenie: dokončený proces čerpania procesu kreslenia s veľkým vplyvom na výkonnosť výrobku, spravidla používa približne 90% z celkového väčšieho pomeru povrchovej plochy (pozri rýchlosť znižovania) a spôsobu menšej rýchlosti degresie (asi 10% Až 20%), aby sa zaistila húževnatosť výrobkov. Pri vysoko pevnostných oceľových drôtoch z uhlíkových pružín by mal výkres kontrolovať export oceľového drôtu pre rozdielnu teplotu pod 150 ° C, preto, ak má kresba dobré mazanie a chladenie, prijímať spôsob menšieho pomeru povrchu a pomáha znižovať nárast teploty Rýchlosti ťahania drôtu.

Karbónový oceľový drôt má množstvo problémov vo výrobe, z ktorých jedným je pomalé ponorenie do depresie, ktoré ovplyvňuje výrobný proces a ako by sme ho mali vyriešiť.

Povrch karbónového oceľového drôtu je jasný a čistý, ale aj kvôli vysokému procesu odstraňovania fosforu je pri spracovaní prijatý, takže môžeme zabezpečiť, že rovný povrch je jasný a čistý, veľkosť oceľového drôtu z uhlíkovej pružiny je tiež presnejšia. Naozaj chcete vyriešiť kalandy Shandong Carbon Spring Steel Wire pokovovanie na pomalé situácie, musí najprv pochopiť, kde je dôvod, hlavný dôvod spočíva v malom prúde, olova v kompozícii roztoku pokovovania, teplota je vysoká, menej zjasňovač môže spôsobiť tento druh Z tohto fenoménu, chcú vyriešiť tento druh situácie, naznačujú, že zvyšujeme súčasné pridávanie chloridu draselného, zinkový prášok sa používa na to, aby urobil dobrú prácu s chladením, pridávajúc dobré zjasňovače.

Je jednoduché vyriešiť metódu pomalého pokovovania v dutine karbónového oceľového drôtu. Je dôležité, aby sme zvládli určité techniky.

Špecifikácie a normy karbónového oceľového drôtu sú po zmene času neustále upravované a modernizované. Špecifikácie a normy rôznych typov karbónových oceľových drôtov sú samozrejme odlišné.

1. 113-55 štandard Carbon Spring Steel Wire: štandard je v podstate kopírovanie pôvodného sovietskeho štandardného obsahu, výber oceľového čísla je tiež bývalý sovietsky materiál. Tento štandard položil základy pre vývoj čínskeho štandardu Carbon Spring Steel Wire;

2. Norma Yb248-64 Carbon Spring Steel Wire;

1. Veľkosť oceľového drôtu a prípustná odchýlka sú v súlade s touto tabuľkou;

2, klasifikácia: oceľový drôt podľa mechanických vlastností rôznych, rozdelené do štyroch skupín, obaja Ⅰ skupina, Ⅱ skupina, Ⅱ skupina a, Ⅲ skupina;

3. Štandardný rozsah použitia: uplatňuje sa na oceľový drôt z kruhového výlisku z kruhového prierezu, ktorý sa vyrába za studena, a drôt sa používa na vytvorenie pružiny, ktorá je zabalená v studenom stave bez kalenia.

Proces výroby karbónového oceľového drôtu patrí k druhu technológie spracovania kovov pod tlakom, podľa výrobného štandardu, výberu vhodného materiálu, pomocou primeranej technológie, vedeckého riadenia, základnou zárukou je zabezpečenie kvalifikácie výrobkov.