E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Tvar oceľového drôtu kreslenie liečby

Aug 08, 2017

Tvarované ocele drôt kreslenie liečby
Používame zvyčajne kvalitné matrace vo výrobe oceľového drôtu kreslenie a ostatné kľúčové výrobného procesu, tak, že musíme pochopiť nákup pred použitím jeho vytiahnuť spracovania.
Tvarované drôt ocele v procese kreslenia, úloha plesní v ústach jednotky čerpanej prierezu kreslenie sila v ťahu σ1. Aby oceľového drôtu v diera plesne v rámci plastickej deformácie, ťahové napätie σ1 musí byť väčšia ako deformácie prederavenie deformácie drôtu deformácie σT, kým kreslenie stres σ1 musí byť menší než otvoru po kreslenie o f drôt výnos limit σs, preto podmienky realizácie procesu kreslenie sú zvyčajne vyjadrené ako: σT<σ1><>
Ťahanie proces bezpečnostný faktor K hodnota je vo všeobecnosti 1,40 až 2,0, k<1.40 that="" pull="" stress="" σ1="" is="" too="" large,="" the="" die="" hole="" after="" the="" wire="" may="" continue="" to="" deformation="" occurs="" pull="" or="" pull="" off="" the="" phenomenon="" of="" drawing="" process="" is="" unstable,="" k="">2.0 ukazuje, že σ1 ťahu je malé množstvo cesta kreslenie deformácia je príliš malá, vytiahnuť road zvýšil.
S cieľom zlepšiť stabilitu procesu kreslenie, znížiť počet vyžiadaných a nosiť plesne, zlepšiť efektívnosť čerpania výroby, bezpečnostný faktor K hodnota môže byť väčší ako 2,0. Sme mali pochopiť proces kreslenia na dôležitosť špeciálne tvarovaná oceľ drôt kvality z baru, môžeme vyrábať a predávať dôveryhodný ocele drôt, Vitajte na objednávku.
Tvarované ocele drôt tepelného spracovania znovu dostane podmienky priaznivé pre ťahané za studena, samozrejme, nie preto, že táto výhoda zaoberať a aký účel?
1 tak, že hotové oceľové drôty s požiadavkami užívateľa organizácie a výkonu;
2, tak že valcované drôty prúty vhodné pre kreslenie organizácii, môže byť normálne vytiahnuť;
3, aby drôt má špeciálne organizácie, za studena ťahané po drôt má dobrý výkon;
4, na odstránenie predchádzajúcej studenej kreslenie proces kalenie oceľového drôtu, s cieľom uľahčiť pokračovanie ťahanie za studena.
Tvarované ocele drôt tepelnému ošetreniu typu olova kalenie, žíhanie, kalením a popúšťaním a popúšťanie liečbu a inými prostriedkami, budeme v ďalšom aby po jednom zaviesť.
Oceľ drôt v tvare v priebehu operácie, úloha šmyku pin, materiál je ako vybrať otázku stojí za zváženie, nasledujúci obsah pre vás na úvod.
1 tak, že základné rybárske náradie a pomocné nástroje na udržanie normálneho pracovného stave, v prípade potreby tým, že odreže pin z spojenie s podzemné zariadenia;
2, kedy vrtného zariadenia z pripojenie vrtného zariadenia a úlohu ďalším nástrojom na zabránenie vrtného zariadenia v procese opúšťa normálne z rúk;
3, po dosiahnutí vopred stanovenej polohy vrtného zariadenia je ponechané na vopred stanovenej hĺbky rezanie pin;
4, bežne používané pin materiály oceľ, meď a hliník a niekedy využívajú drevo urobiť pin, musia byť založené na vlastnosti nástroja, do hĺbky a skúsenosti vybrať vhodné materiálne kolíky stĺpec situáciu.
Tvarované ocele drôt na operácii, buďte opatrní opakovanie šoku, a urobiť nie silný šok, vyhnúť sa olovo deformácia spôsobená soft kartu.
Obyčajné oceľový drôt môže byť nie priamo z špeciálne tvarovaná oceľ drôt, musí mať špeciálna povrchová úprava, už ocele drôt s pevnosti v ťahu, pevnosť v tlaku, únava rezistencie, Kang trenie, stabilný výkon, dlhá životnosť, odolnosť proti korózii a iné ukazovatele.
Povrchová úprava z PROFILOVANÉHO oceľového drôtu
Všeobecne patrí Anti-fyzické opotrebenie a chemická odolnosť dvoch častí liečba, anti-fyzické opotrebenie, špeciálne tvarovaná oceľ drôt povrch pomocou špeciálnej zliatiny materiálu, opotrebenia, v ťahu, kompresiu a ďalšie špeciálne vlastnosti. Ošetrenie proti chemickej korózii, špeciálne tvarovaná oceľ drôt á z nerezovej ocele alebo pozinkovanej a iné protikorózne liečba proces vyhnúť zvláštne-formoval ocele drôt je chemickej korózii, ktoré ovplyvňujú jeho životnosť.
Tvarované ocele drôt tiež musieť viesť kúpeľ, cieľom je zlepšenie chemických vlastností špeciálne tvarovaná oceľ drôt stability, drôt oceľ povrch cez kúpeľ olova na zabezpečenie jej dlhodobej stability chemické vlastnosti.