E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Pružné oceľové drôty Všeobecné požiadavky na dizajn, ktoré poznáte?

Aug 29, 2017

Požiadavky na všeobecné konštrukčné riešenie Spring Steel Wire, ktoré poznáte?
Pružina oceľového drôtu v dizajne, je potrebné zvážiť množstvo faktorov, Tianbao hlavne na jar oceľového drôtu v dizajne by sa mali považovať aspekty.
Priemer pružného oceľového drôtu
Priemer priemeru pružného oceľového drôtu ovplyvňuje ostatné aspekty pružného oceľového drôtu, takže v závislosti od požiadaviek zvoľte vhodný priemer, čím väčší je priemer pružného oceľového drôtu, tým vyššia je jeho kvalita.
Počet pracovných cyklov
Počet pracovných cyklov je aj dizajn pružinového oceľového drôtu, čo je dôležité, čím väčší je počet pracovných cyklov, tým väčšia je nosnosť pružinového drôtu, inak je to opačné, takže pružinový oceľový drôt podľa zrelých schopností vybrať pružinový oceľový drôt sa otočí.
Objem, hmotnosť, stabilita a ďalšie faktory
Pri konštrukcii Spring Steel Wire, ale aj iné faktory, ako objemové, objemové a inžinierske stroje sú vhodné, či hmotnosť je nadmerná, stabilný výkon je spoľahlivý a život.
Úspora energie a ochrana životného prostredia pri výrobe oceľových drôtov
1 povrchová úprava energeticky úspornej transformácie
Pružina oceľového drôtu pri výrobe povrchovej úpravy hlavne na odstránenie drôteného alebo polotovaru z oxidového povrchu oceľového drôtu a na zvýšenie povlaku s cieľom uľahčiť proces po ťahaní mazadla do bežného povrchového ošetrenia pre veľké moriace jazierka , fosfátovanie atď. Proces, proces spôsobený celým procesom navíjania, veľký bazén otvorených, moriacich a fosfátovacích procesov vyžaduje vykurovanie, čo vedie k povrchovej úprave nie je ani ochrana energie ani ochrana životného prostredia a kontrola kvality výrobkov je tiež nepríjemnejšia, transformácia z obrovského priestoru, V súčasnosti existuje niekoľko druhov procesov povrchovej úpravy sa môžu z aplikácie naučiť:
(1) mechanické striekanie + on-line kontinuálne chemické morenie alebo ultrazvukové čistenie + bór on-line spracovanie, technológia je zrelé, v oceľovej šnúre, rezací drôt, guľôčkové drôty a vysokotlakové hadice a iné výrobky zrelé použitie s vysokou výrobnou účinnosťou, Kvalita a stabilita výrobku s menej kyslou, relatívne úsporou energie;
(2) striekajúce peening + elektrolytické fosfátovanie, tiež príležitostne aplikované na požiadavky na povrchovú úpravu pružiny z oceľového drôtu, je tiež lepší výrobný proces, vysokorýchlostné železné pilulky na zlepšenie kvality povrchu drôtu, zlepšenie životnosti Spring Steel Wire great prospech;
(3) mechanické zbrane + spracovanie pásov + on-line Tu Peng, ale náklady na opasok sú relatívne vysoké, ale šetrnejšie k životnému prostrediu;
(4) tunelového typu viacvrstvového morenia, systém je tiež celý objem povrchovej úpravy, ale vysoká úroveň automatizácie, drôt v uzavretej tunelovej peci v čistení rybníka, využitie kyseliny je vysoké, ale investícia je veľká , Ročná produkcia 100.000 ton výrobných liniek, investície do 6 miliónov juanov.
Pružina oceľového drôtu pri použití pružného rozsahu, po vyložení by mala byť obnovená do pôvodnej polohy, plastickej deformácie menšie, tým lepšie, takže drôt by mal mať vysokú elastickú hranicu, medzu a pevnosť v ťahu. Čím vyšší je pomer ohybu, tým bližšie je medza pružnosti k pevnosti v ťahu, a tým väčšie využitie sily, tým silnejšia je pružnosť vytvoreného pružného oceľového drôtu.
Pružné oceľové drôty sa spoliehajú na elastickú deformáciu, aby absorbovali energiu nárazu, takže pružinové oceľové drôty nemusia mať vysokú plasticitu, ale musia aspoň odolávať plastovému plechu z pružného oceľového drôtu a dostatočnému na to, aby vydržali náraz energetickej húževnatosti ,
Pružina oceľového drôtu je zvyčajne dlhodobo pôsobiaca pri striedavom strese, takže má veľmi vysoký limit únavy, ako aj dobrú odolnosť voči tečeniu a antirelačný výkon.
Použitie pružného oceľového drôtu v konkrétnom prostredí, budú existovať určité špeciálne požiadavky na oceľové drôty, korozívne médiá používané v oceľových drôtoch pružiny, musia mať dobrú odolnosť proti korózii. Presné prístroje používané v oceľovom drôte z pružinovej ocele by mali mať dlhodobú stabilitu a citlivosť, teplotný koeficient je nízky, vysoký faktor kvality je malý, pružný modul musí byť konštantný. Pružinový oceľový drôt, ktorý pracuje pri vysokých teplotách, vyžaduje dostatočnú medzu pružnosti a dobrú odolnosť voči tečeniu za vysokých teplôt.