E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Jarná ubytovania oceľový drôt

Oct 31, 2016

Jar v rozsahu elastické, by mal vrátiť do pôvodnej polohy po odinštalovaní, dúfam, že plastickej deformácie je čo najmenšie, takže drôt by mal mať vysoko elastický limit, priniesť silu a pevnosť. Výnos pomer, čím bližšie pevnosť v ťahu medze a lepšie využitie sily, vyrobený silnejšie jarné.

Jar spoliehajú na elastickú deformáciu absorbovať energiu nárazu, tak plastové oceľového pružinového drôtu nemá mať vysokú, ale aspoň majú pod pružiny tvarované plastu a dostatok húževnatosti vydržať energiu nárazu.

Jar obvykle pracuje dlhodobo pod striedajúci stres, takže majú vysokú únava limit, ako aj vynikajúca odolnosť voči tečenia a relax.

Pomocou jar v konkrétnom prostredí, drôt bude mať nejaké špeciálne požiadavky, ako napríklad: prostredníctvom pružín v žieravé médium, musíte mať dobrú odolnosť proti korózii. Presné nástroje používané na jar, by mali mať dlhodobú stabilitu a agilitu a nízky teplotný koeficient, vysoká kvalita, malý reziduálny účinok, modul pružnosti na konštantnej. Jar pod vysoké teplotné podmienky, požiadavky môžete stále drží dosť pri vysokých teplotách medze a dobré Penetračné odpor.

Okrem toho, mali by ste zvážiť, tvárnenie a tepelné ošetrenie z oceľového pružinového drôtu. Studené ťahané jar drôty a oleji temperovaným jar oceľového drôtu s cieľom priame doručenie stav oceľových drôt rany springs, jar odbúranie stresu úpravou priamo po použití. Studené ťahané jar oceľového drôtu pevnosť je mierne vyššia ako u ropy temperovaným oceľovým drôtom. Veľký elastický oceľový drôt, ťahané za studena priveľké, vinutia prameňov je ťažké, špecifikácia je vo všeobecnosti menej ako 8,0 mm tak ťahané pružinovej ocele drôt, špecifikácie oleja temperovaným oceľovým drôtom je všeobecne menej ako 13,0 mm. Vlastne 13,0 mm jar pomocou svetla napätie oceľového pružinového drôtu, studené ťahané cievok tvoriacich kalením a popúšťaním po použití. Priemer nad 15,0 mm pružinovej ocele Kúrenie vinutie proces.