E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Jarná únava vlastnosti jar drôtu a povrch rovnobežnostenných

Sep 30, 2017


Vynikajúci povrch stav a únava výkon: jarné práce pri povrchu, aby vydržali najväčší stres a únavu poškodenie je často z povrchu drôtu pre použitie dôležitých príležitostiach na jar, ako auto motora ventil jar vo všeobecnosti vyžadovať únava život 2,3 × 107 krát ~ 3,0 × 107 krát, high-end auta pozastavenie jar vo všeobecnosti vyžaduje 2,0 × 106 krát ~ 5.0 × 106 viackrát, alebo dokonca dlhšie cyklovou životnosťou, ktoré na vlastnostiach únavy materiálu sa veľmi žiadané.

Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú vlastnosti únave materiálu, ako je chemické zloženie materiálu, tvrdosti, čistoty ocele, kvalitu povrchu a mikroštruktúry, atď, najmä kvalitu povrchu materiálu. Povrchové chyby materiálu, napríklad praskliny, skladanie, váhy, rust, jamy, škrabance a odsadenie, sú jednoduché, aby na jar v práci spôsobené stresom koncentrácie. Stresu koncentrácie stránok je často spôsobené únavou poškodenia zdroja únavy. Únava zdroj je tiež ľahké v povrchových decarburization prvé miesto tak prísne kontroly decarburization hĺbka je tiež veľmi dôležitá kvalita ukazovateľov.

S cieľom zlepšiť kvalitu povrchu materiálu, jar, povrchu materiálu môžu byť leštené alebo leštené, pred vyfukovacieho oceľového drôtu stripping proces stripping vrstvou materiálu kože tak, že väčšina povrchových vád môže byť odstránený. Jar tepelným spracovaním možno ovládať atmosfére alebo vo vákuu tepelného spracovania na prevenciu povrchových decarburization a oxidácii.