E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Jar drôt klasifikácie

Oct 31, 2016

Jarný beh na ministerstve jar jar môžeme rozdeliť na statické a dynamické. Statické odkazuje na obmedzenej frekvencie vibrácií jar jar, pružiny ventilu, pružinový matrac, Pan pružiny, jar zaťaženie, mechanickou pružinou, hodinky hairsprings. Dynamické jarný termín vibrácie frekvenciu až viac ako 1 x 10 ^ 6 prameňov, ako napríklad motora ventil springs, pružiny zavesenia, šok pružiny, spojka pružiny, zdvihnite vankúš pružiny. Statická pevnosť a stabilitu hlavnej protihodnotu za výber prameňov, hlavné zváženie pre dynamický výber jarnej únave, relax a rezonančné vlastnosti.

Jar podľa zaťaženia možno rozdeliť svetlo zaťaženia, zaťaženie a ťažký náklad z troch štátov. Ľahké zaťaženie podľa statického stresu, znížiť stres, deformácia pružiniek, ako bezpečnostné zariadenie s pružinou, absorbujú vibrácie s prameňmi. Design life 10 ^ 3 ~ 10 ^ 4.

Všeobecné zaťaženie odkazuje na návrhu života 10 ^ 5 ~ 10 ^ 6, frekvencia vibrácií 300 krát / min v podmienkach využívania spoločných jar. V kontexte povoleného stres, životné poistenie 1 x 106, načíta a zdôrazňuje tým nižšia, čím dlhšie.

Odkazuje na pracovať dlhé hodiny, zaťažený frekvencie vibrácií pružín. Ako ventil springs, leteckej kladivá a lisy, hydraulické regulátory, pružiny, jeho zaťaženie je vysoké, zvyčajne používa okolo pod dovolených namáhaní 10%, životnosť je viac ako 1 x 10 ^ 6 krát, zvyčajne pre 10 ^ 7 čas.