E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Jar drôt materiálu

Oct 31, 2016

Zásady výberu na jar: prvé plavidlo spĺňajúce funkčné požiadavky, nasleduje pevnostným požiadavkám pred nakoniec zvažuje ekonomiky.

Pružinové ocele uhlíkové pružinovej ocele je univerzálnosť, čo najväčšie množstvo ocele. Mangánové ocele uhlíkom s 0,60% ~0.90 a 0,3% ~1.20%, pridať ďalšie legujúcich prvkov, používajú relatívne nízku cenu. Carbon oceľového pružinového drôtu alebo spracovanie vhodné tepelné ošetrenie, môžete získať veľmi vysokú pevnosť v ťahu, dostatok húževnatosti a dobré cyklovou životnosťou. Ale prekaliteľnosť nízkouhlíkového oceľového drôtu, relaxačné vlastnosti a odolné voči korózii výkon chudobných, youngand #39; s modulus teplotný koeficient (až do 300 x 10-6 /), sa vzťahuje na výrobu sekcia je malá, nízka Pracovná teplota (120 ℃ andgt;) jar.

Jarná oceľové zliatiny obsahujúce 0,45% ~0.70% uhlíka a legujúcich prvkov ako Si, Mn, Cr, V, W a b určitú sumu. Pridaním legujúcich prvkov k zlepšeniu odolnosti jar ocelí-relaxácia, zlepšenie húževnatosť ocele, zároveň výrazne zlepšiť prokalitelnosti ocele a teploty, vhodný na výrobu veľkých častí, vysoké teploty jari.