E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Použitie tvarovaných oceľových drôtov v automobilovom priemysle

Jun 21, 2017

Použitie oceľového tvaru v automobilovom priemysle
Tvarovaný oceľový drôt používaný v mnohých aspektoch kvality automobilov, podľa analýzy údajov, profilovaný predaj drôtu o viac ako 60%, používaný v automobilovom priemysle, výroba automobilov viac ako 60% ocele je použitie pružinovej ocele. Používa sa predovšetkým pre rôzne zavesené oceľové drôty a rôzne ventilové drôty.
Keďže špeciálny oceľový drôt a pružinová oceľ zaujímajú prevažnú väčšinu hmotnosti automobilovej výroby, kvalita špeciálneho oceľového drôtu a pružinovej ocele tiež priamo ovplyvňuje kvalitu automobilu a vývoj automobilovej výroby. je povedané, že vývoj špeciálneho tvaru oceľového drôteného priemyslu, priemyselného rozvoja.
Automobil používaný pri výrobe špeciálneho oceľového drôtu a pružinovej ocele je použitie zliatinového oceľového drôtu s veľmi dobrou flexibilitou a cenovou dostupnosťou, má veľmi silnú životnosť, odolnosť voči korózii a iné vynikajúce výkony.
Metódy na zlepšenie životnosti profilovaného drôtu
1, vyberte príslušný tvarovaný oceľový drôt
Rôzne druhy oceľového drôtu, rôzne druhy špeciálneho tvaru oceľového drôtu použitie príležitosti, nie je to isté, ak je nesprávny typ kvality drôtu, potom životnosť bude výrazne znížená.
2, maximálna únosnosť špeciálneho oceľového drôtu
Tvarovaný oceľový drôt má maximálne zaťaženie, to znamená, ak zaťaženie prekročí maximálne zaťaženie, poškodí pružinu, takže pružina nemôže byť obnovená na normálnu veľkosť, čo má za následok poškodenie pružiny.
3, hlavná prevencia a ošetrenie korózie
Trváme na vážnu koróziu špeciálneho tvaru oceľového drôtu, takže špeciálny oceľový drôt na hlavnú koróziu, aby sa zabránilo poškodeniu spôsobenému koróziou pružiny. Aby sa zabránilo korózii, je to efektívny spôsob výberu oceľového drôtu odolného voči korózii, ako je pozinkovaná nehrdzavejúca oceľ atď., Aby sa vo vlhkom prostredí zabránilo vlhkosti a kyslíku najdôležitejším podmienkam pre koróziu špeciálnej ocele drôt.
4, potrebnú údržbu
Nevyhnutná údržba je taktiež veľmi dôležitá, je nevyhnutné pridať mazivá atď., Aby sa znížilo trenie špeciálneho tvarovaného oceľového drôtu, ale tiež dôležitá cesta k zlepšeniu životnosti špeciálnych oceľových drôtov.
Jar je široko používaný v strojárskej výrobe, priemyselnej výroby a ďalšie aspekty, potom hlavné použitie jarnej ocele, vrátane toho, aké aspekty? Tento článok sa zameriava na túto tému.
Uchovávajte energiu a premieňajte na kinetickú energiu
Pružina má funkciu kinetickej energie na ukladanie a transformáciu energie, ktorá dokáže konvertovať kinetickú energiu na pružnú potenciálnu energiu a môže tiež transformovať elastickú potenciálnu energiu na dynamickú a realizovať efekt premeny energie. Ako napríklad automatické spínanie, ako napríklad použitie premeny energie pružiny z dôvodov dizajnu.
Vyhýbajte sa vibráciám a odpruženiu
Hrať úlohu intenzity vibrácií, ako je automobilový tlmič je použitie princípu konštrukcie, princíp je smerom k určitému smeru, aby sa dosiahla opačná sila a vytvoriť určité množstvo posunutia, čím sa zníži vibrácie.
Tvarovaný oceľový drôt
Keď pružina vonkajšou silou, bude produkovať deformácie, vonkajšia sila na špeciálny drôt zaťaženia, aplikácie z tvarovaného oceľového drôtu môže vydržať toto zaťaženie, inak by to bolo poškodené, pri nákupe špeciálneho tvaru oceľového drôtu treba brať do úvahy, maximálne zaťaženie špeciálneho oceľového drôtu.