E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Vývoj na jar drôt

Oct 12, 2017

Pružina drôt odkazuje na oceľ ktorá sa zameriava na výrobu pružín a pružné prvky kvôli pružnosti v kalením a popúšťaním podmienky. Pružnosti ocele závisí od schopnosti jeho elastickej deformácie, ktorá je v rámci určeného rozsahu sa elastická deformácia schopnosť odolávať určité zaťaženie, po odstránení záťaže nezobrazí trvalej deformácie. Ak ide o

Jarná oceľového drôtu majú vynikajúce celkovú výkonnosť, napríklad mechanické vlastnosti (najmä medze, sila limit, pomer výnosu) Anti-elastické výkon (t. j. výkon anti-elastické, tiež známy ako anti-relax výkon) , únava vlastnosti, fyzikálne a chemické vlastnosti (tepla, nízkoteplotné, anti-oxidačné, odolnosť proti korózii, atď.). S cieľom splniť uvedené požiadavky na výkon jar drôt má vynikajúcu kvalitu hutnícky (vysokej čistoty a vyrovnanosti), dobrú kvalitu povrchu (prísnu kontrolu povrchové defekty a decarburization), presný tvar a veľkosť. Výkonnostné požiadavky jar vplyv, vibrácie alebo dlhodobé užívanie stresu, tak požiadavky z oceľového pružinového drôtu s vysokou pevnosťou, medze, vysoká únava sily. V tomto procese si vyžaduje určité pružinovej ocele drôt prokalitelnosti, ľahko decarburization, drážkach a tak ďalej.

Carbon jar oceľové čiže obsah uhlíka WC v rozsahu od 0,6% -0,9% vysoko kvalitných uhlíkových konštrukčnej ocele. Zliatiny oceľového pružinového drôtu je hlavne kremík a mangán ocele, obsah uhlíka je mierne nižšia, hlavne tým, že zvyšuje obsah kremíka Wsi zlepšiť výkon; Okrem Ge, volfrám, vanád zliatiny jar drôtu. V posledných rokoch, kombinované s čínskych zdrojov a v súlade s požiadavkami nových technológií pre automobilový priemysel a traktora design, nové triedy ocele ako bór, niób a molybdénu boli vyvinuté na základe kremíka a mangánu ocele na predĺžiť životnosť jar a zlepšiť jar kvalita tepelné spracovanie jar oceľového drôtu vyžaduje vyššiu silu a únava limit všeobecne kalením + temperovanie stav používania, s cieľom získať vyššie medze. Proces technológie tepelného spracovania má rozhodujúci vplyv na nepopierateľná kvalita prameňa. Preto, ako ďalej zlepšiť cyklovou životnosťou jar potrebné ďalšie štúdie, najmä chemickej povrchovej úprave tepelného spracovania, Injektorovo a tak na mať významný vplyv na jar cyklovou životnosťou.

S cieľom ďalej posilňovať povrchovej sily pružiny ventilu, zvýšiť napätie, zlepšiť cyklovou životnosťou, ventilov, jarné formovanie, ďalej cez nitridácia, nízka teplota kvapaliny carbonitriding alebo síry dusíka nitridácia liečby a potom podľa shot peening. Napríklad Japonsko bude f4mm si-cr olej kalením oceľový drôt 450 ℃ × 4,5 h nízka teplota uhlíka nitridáciu a 400 ℃ × 15min teplota temperovanie kontrast, únava hranica môže byť zvýšená o 240mpa. Dusík infiltrácie nielen eliminuje nežiaduce účinky decarburization, ale tiež zvyšuje zvyškové napätie pri vysokej teplote sila pružiny ventilu nitridáciu a kryogénne kvapalné carbonitriding zvyšuje, a deformácia pri 150 ° C je 0,2% hodnotu 0,5%), 250 ℃ deformácie 0,56%, zlepšiť tepelnú stabilitu pružiny ventilu a anti-relax stabilita ale nitridácia a kvapalina carbonitriding čase je potrebné prísne kontrolovať, inak bude tvoriť sieť zo sírnika hviezdicová nitridy, pričom sa zníži jeho silu únava.


Dvojica: nie

Ďalšie: Použitie jar drôt