E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Ovplyvňujúce faktory životnosť jar oceľového drôtu

Aug 08, 2017

Ovplyvňujúce faktory životnosť jar oceľového drôtu
Všetci vieme, že drôt oceľ jar bude mať určitú dobu používať, ale použitie doba sa niekedy líšia, si všimol, že? Takže za akých okolností bude jeho životnosť skrátená? Aké sú rôzne faktory, ktoré prispievajú do tohto života? Poďme sa dostať odpoveď z nižšie.
Oblečenie: je bežným javom, výber správnu štruktúru lano môže zabezpečiť, že opotrebenie je len drobné faktorom poškodenia, mazanie pomôcť znížiť opotrebenie.
Zlomený drôt: je jar oceľového drôtu konci bežný jav, spôsobený ohnutím únavou a opotrebovaním. Miestne zlomený drôt môže naznačovať, že je mechanická vada v zariadení, a správne mazanie zlepší výkon únava lana.
Deformácia: často v dôsledku mechanického poškodenia, ak je to vážne, bude výrazne ovplyvniť dĺžku lana, hrdzaveniu nedostatok správne mazanie spôsobené koróziou, v niektorých prípadoch, vonkajšieho povrchu drôtu sa zobrazia značky zrejmý bod hrdze, drôt.
Vnútorné rust: dostavia nedostatkom mazanie, alebo spôsob, akým je, nie je to správne, buničiny, často spôsobené pozorovaní pozorovateľ špekulácie, že toto miesto, len cez strmene a ich správnemu použitiu nity otvoriť lana za vnútornú kontrolu potvrdiť sudca.
Chudák vinutia: kvôli nadmerné sklonu uhla alebo nadmerné naťahovanie spôsobené mechanickým poškodením bude viesť k ťažkým vytláčanie, operácia môže viesť k náhlej zaťaženiu.
Uhol sklonu je príliš veľká: spôsobí trenie medzi jar ocele drôtu a spôsobiť vážne opotrebenie. Poškodenie jar ocele drôt koniec časti môže prejaviť zlomený drôt. Vonkajšie drôt a drôt vnútorné sú rozdelené do časti rukávov. Nedostatok správne mazanie v interiéri zhorší problém, zlomený a rozbité na krku rukáv - škody spôsobené tento druh škody je spôsobená predovšetkým únava.
Prostredníctvom vyššie uvedeného popisu, vieme, že pôvodný jar ocele drôt v živote dĺžka faktory, tam bude tak veľa kľúčových problémov existovať, potom jednoducho existujú vnútorné faktory majú tiež vonkajšie faktory, ale aj dôvody pre nesprávne použitie , potom vedieť po týchto "spôsobiť", verím, že budeme v budúcnosti používať, môžete uviesť procesu.
Jar ocele drôt použitie, bude existovať určitý limit, život, potom s cieľom použiť ju pred a po kvalita môže byť zaručená, potom pravidelná údržba je nevyhnutné, ak nie včasné údržby, môže spôsobiť pokles kvality výrobkov, tak ako ho udržať? Dúfam, že cez takto, môžete pomôcť v budúcej použitie.
1. morenie všeobecné použitie kyseliny chlorovodíkovej pri izbovej teplote v podmienkach chemická reakcia, morenie po jar oceľového drôtu povrch je krajšia, nakladané po vyčistení povrchu kyseliny, opláchnite veľkým množstvom vody.
2. morenie po potrebe fosfátovanie, fosfátovanie je rozdelená na Vysokoteplotné fosfátovanie a stredná teplota fosfátovanie, Vysokoteplotné flexibilné vysoké náklady, spotrebu energie, ale výkon je stabilnejší, vyššia kvalita pružinovej ocele, stredná teplota fosfátovanie lacné, žiadna vysoká teplota fosfátovanie vysokej kvality. Jednotné a jemné fosfátovanie vrstva je dôležitým ukazovateľom jar oceľového drôtu fosfátovanie, high-kvalitné fosfátovanie, môžete zabezpečiť, že jar oceľového drôtu kyselín, lúhom, odolnosť proti korózii, zlepšiť život jar ocele drôt, je vysoká kvalita z pružinovej ocele dôležité ukazovatele.
Údržba jar ocele drôt aj priamo určuje, či to bude mať vplyv na životnosť v budúcnosti, to môže vyvolať korózii, zlomený drôt, oblečenie a iné problémy, ale ak liečby včas, tieto problémy možno vyhnúť, potom kláves Pohľad na používateľa nie je naozaj užitočné.