E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Materiálových charakteristík nerez tvarované oceľového drôtu

Jul 27, 2017

Vlastnosti materiálov z nerezovej ocele drôt
Matrac nákupu dobrý alebo zlý vplyv kvalitu nášho spánku každý nákup matrace budú kupovať pohodlné a nákladovo-efektívne produkty, ale matrac je dobré a zlé a matrac tvarované oceľových profilovaných oceľových materiál je veľmi dôležité. Dnes už vieme o čas nakúpiť materiál poznať charakteristiky vedomostí.
1, vysoká elasticita: najlepšiu podporu prirodzene prispôsobiť sa akejkoľvek polohe podvaly, zdvíhanie spánku spôsobené tým, bolesť chrbta a nie je ľahké spanie.
2, ortopedické vlastnosti: matrac ocele drôt kontaktu s ľudským telom je široký, môžete rovnomerne rozptýliť hmotnosti ľudského tela, automaticky upraviť zlá spacie polohy, zdravie tak, že chrbtici uvoľniť obnovu, ktorý má ortopedické funkciu.
3, priedušný pleseň: dobrý komfort, priedušnosť, proti plesniam, anti-bakteriálne, anti-mite charakteristiky, prekonať teplé a vlhké podnebie a prostredie, inhibujú rast baktérií a parazitov, otvorte porézne balón štruktúry, tak, že vzduch v matrac ocele drôt je stále voľne prúdiť, jeho priepustnosť môžu byť rozptýlené v koži a matrace ocele drôt kontaktu s teplom, pot, aby spať pohodlne a suché.
4, výnimočne tichý: matrac tvare oceľový drôt môže byť absorbovaný kvôli spánku flip, spôsobené hlukom a vibráciami, tak že spať bez zásahu, nebude mať vplyv na spanie spoločník a účinne znížiť počet zase cez, takže budete spať viac stabilné a sladký.
Tvarované oceľový materiál matraca je dobré alebo zlé, budeme vedieť, ako lepšie pochopiť znalosti týchto produktov, aby sme kúpiť matrac tvarované ocele drôtu, nezabudnite sa opýtať profesionálne výrobcovia, sme ochotní poskytnúť vám viac vhodné pre vaše produkt.
Matrac v tvare ocele drôtu spracovanie s cieľom zvýšiť využitie Anti-únava, potrebu realizácie shot peening, rozšírená využitie life.
Shot peening môže účinne očistiť oxid, hrdzu, piesok a starý náter a iné nečistoty, je proces studenej liečba, je v stave plne kontrolovanom bezpočet malá okrúhla tzv oceľové guľôčky vysokorýchlostné a kontinuálne Jet, tĺkol do tvare matraca oceľový drôt povrch, výsledkom zvyškové napätie vrstvy na povrchu. Pretože keď každý ocele výstrel udrel kovových častí ako miniatúrne bar klepanie povrchu, kladivo malé odsadenie alebo depresie. Tvoriť depresie, musí napínať povrchu kovu. Pod povrchom, komprimovaný zrná pokúsiť obnoviť povrch do pôvodného tvaru, následok pologule za pôsobenia vysokého stupňa tlaková sila. Početné depresiami prekrývajú tvoriť jednotné zvyškové napätie vrstvu. Napokon, časť pod ochranou tlak vrstva, vo veľkej miere zlepšiť intenzitu protiúnavové rozšírená bezpečnosť pracovného života.
Shot peening je rozdelený do všeobecného shot pieskovanie a peening stresu. Všeobecné zaobchádzanie, matrac ocele drôt vo voľnom stave, vysokorýchlostné ocele s zastrelil vo vnútri aby povrch vyrábať pred stresom. Na zníženie ťahu na povrchu prác, zvyšujú životnosť. Stres Injektorovo je matrac ocele drôt za určitých podmienok platných pre-ohýbanie a potom Injektorovo.
Mattressing matrace znižuje výskyt deformácie, zvyšuje účasť stres, pieskovanie a zvyšuje účinok proti únave.
Aby sa zabezpečilo, že výsledné vlastnosti matraca tvare oceľového drôtu, okrem výroby surovín pripojiť množstvo legujúcich prvkov, by mali tiež sledovať nasledujúce parametre.
1, dopytu môže zvýšiť požiadavky nekovových inklúzií.
2, priemer pevnosti v ťahu ocele drôt ≤ 5,0 mm matrac na Ohybová ≤ 1035Mpa.
3, priemerom ≤ 5,0 mm tvar oceľového drôtu v ekvivalente matrac ocele drôt priemer 1 až 2 krát jadra vinutie 6 kôl, zlomiť a break.
4, veľké veľkosti (Ф > 8.0) hotové studenej kreslenia rýchlosť nie viac ako 25%.
5, malé rozmery matraca ocele drôt (Ф ≤ 5,0) mínus sadzba nie viac ako 30%.